Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedvel engem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvel engem, vagy csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Egy társkeresőn ismerkedtünk meg. Pár hete beszélgetünk skypon és párszor már értésemre adta hogy kedvel bár burkolt válaszként. Van hogy naponta többször is felhív,kis csekélységekért,de e mellet naponta este mindig beszélgetünk skypon. Már a barátainak is bemutatott. De nagyon félek hogy külsőre nem fogok neki igazán tetszeni. Mivel ő Baján és én Pécsen élek így nehéz megoldani a találkozást,de tervezi hogy ősszel lejön Pécsre. Látott már rólam sok képet,de nem tudom hogy tetszeni fogok e neki.

2014. aug. 21. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szexet biztos akar, az h többet is akar e, az majd szex után eldöl.
2014. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bemutat a barátainak komoly a dolog . Ne rosálj, ha látott rólad képet és tetszettél neki a való életben is tetszeni fogsz.... persze, ha ugy nézel ki a képeken , mint a valóságban, nincs agyon retusálva
2014. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!