Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szexet akar, vagy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar, vagy azért ilyen, mert FÉRFI?!

Figyelt kérdés

Ismerkedés fázisában vagyok egy pasival, úgy érzem, szép lassan beleszeretek. Haverként már évek óta egymás közelében vagyunk, aztán, mióta dolgozunk, nem nagyon találkozunk. De az utóbbi időkben, mióta jelöltük egymást a facebookon, sokat beszélgetünk ott, és a találkozásaink is bizalmasabbak, bensőségesebbek. Még nem randik ezek, én legalább is nem tekintem klasszikus randinak. Inkább arról van szó, hogy valamilyen rendezvényen, bulin összetalálkozunk, és akkor nagyjából együtt töltjük az estét. Jól érezzük magunkat egymás társaságában, látom rajta, hogy ő is szeret velem lenni, sokat mosolyog, kedves, udvarias velem. Én is küldözgetem a jeleket, de nem akarok nagyon rámenős lenni.

Az a problémám, hogy élőben nem beszélünk soha arról, hogy lehetne köztünk valami, egyszerű baráti párbeszédeink vannak. De ha a facebookon beszélgetünk (csaknem minden nap), akkor egészen fűtöttek a beszélgetések. Dicséri, milyen szép voltam legutóbb (miért nem személyesen mondta?!), milyen jó volt velem lenni. Bevallom, volt már egy-két olyan éjszaka, amikor egészen erotikus beszélgetésekre is sor került. Ilyenkor olyanokat mond, milyen szép volt a cicim abban a ruhában, amiben legutóbb látott, és hogy sokat gondol rá, milyen lehet velem a szex, bizsergést érez, ha arra gondol, élőben szexelünk.... stb.


Két dolgot nem értek. Ha ennyire vágyik rám, akkor élőben miért nem kezdeményez, miért csak haverkodunk?!


A másik, hogy én is sokat gondolok rá, mindig itt van a gondolataimban, én is érzek bizsergést és vágyat, ha rágondolok, de én elsősorban nem arra vágyom, hogy szexeljünk, nem azok a levelezéseink keltik bennem a legjobb érzéseket, hanem azok, amikben aranyos, vicces, kedves. Olyankor úgy odabújnék hozzá, megölelgetném, megsimogatnám, és közben megállítanám az idő múlását.

Szóval attól félek, én beleszerettem, ő meg csak szexelni akar (vagy annyira még lehet, azt se, mert élőben egyáltalán nem kezdeményez).


Úgy érzem, még bármi kisülhet ebből, az elején vagyunk, és nem akarok türelmetlenkedni, de jó lenne tudni, ő szeret-e, vagy csak a teste vágyik rám (legtöbbször a testem dicséri, szép a cicim, csinos vagyok, vágyik és sokat gondol arra, hogy lefeküdjünk, stb).


Lehet, hogy mindez azért van, mert a feéfiak és a nők másképp működnek, ha szerelmesek? Nemrég olvastam egy cikket, hogy ha a nő szerelmes, oxitocin termelődik benne, ami az összebújás iránti vágy hormona, ha a férfi szerelmes, akkor az amúgy is 10x magasabb tesztoszteron szint még tovább emelkedik, azaz még erősebb a nemi vágy.


De akkor nem is létezik férfi szerelem, csak nemi vágy?!


Hogy van ez?!


2014. júl. 2. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

TLDR

[link]

2014. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem hív randira? mindig csak valahol véletlenül összefuttok? Nem lehet, hogy van valakije, azért nem mer élőben felvállalni? Vagy bocs, de mondjuk nem vagy elég szép, elég jó nő, és nem akar égni a haverjai előtt?! Vagy lehet, csak fatökű, és élőben az inába száll a bátorsága és nem mer kezdeményezni.
2014. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

jönnek a dühös fiúk :D

létezik férfi szerelem, ez olyan, mintha azt kérdezném, hogy nem léteik női szerelem, csak a pénz kell nekik?

én nem szoktam egyéjszakás kalandokat keresni, és még volt barátnőmmel is várni akartam mielőtt lefekszünk, 1-2 hónapot, szóval nem minden férfi megy a szexre

az más kérdés, hogy kanos-e, mert nyilván meg akar fektetni, ha bejössz neki, de ez nem zárja ki azt, hogy ne lehetne szerelmes

2014. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"De akkor nem is létezik férfi szerelem, csak nemi vágy?!"


Menj már az anyád­ba.

2014. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De, szokott hívogatni, hogy menjünk ide, meg oda, de ezek nem komoly randira hívások, sokszor csak viccelődések, vagy távoli helyekre hív, oda meg úgysem tudok elmenni (pl. fesztivál Pesten, miközben 200 km-re élek a fővárostól), mert új munkahelyem van nagyon húzós beosztással. amúgy neki is kemény a munkája, 2 helyen dolgozik egyszerre, alig van szabadideje, azaz gyakorlatilag semmi. Talán ez is az oka annak, hogy nem nagyon tudunk találkozni, csak éjszaka, hajnalban írogatni.

Tudtommal nincs senkije.

Hát, annyira rondának nem érzem magam, és nem hinném, hogy égőnek talál a haverjai előtt, mert ha összetalálkozunk, szinte az egész estét együtt töltjük, és nem dugdos el a háta mögé, ha szembejön egy haverja :-D

2014. júl. 2. 13:52
 6/9 menta34 ***** válasza:
Ha független és jó lesz veled a szex akkor talán bármi lehet belőle.
2014. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért menjek az anyámba, normális vagy?! Mivel nem vagyok, soha nem is voltam és remélhetőleg már nem is leszek férfi, honnan tudjam, hogy ti hogy működtök?! A cikkben teljesen hitelesen le volt vezetve, milyen a férfi szerelem (rengeteg tesztoszteron, azaz nemi vágyat serkentő hormon termelődik), és milyen a női (sok oxitocin, azaz gyengédségért, összebújásért felelős hormon termelődik). De nem tért ki a cikk arra, hogy mi a különbség aközött, ha a pasi csak szexelhetnék, és milyen akkor, ha emellé még szerelmes is.
2014. júl. 2. 13:55
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, köszönöm a normális választ!


Természetesen nem úgy gondoltam, hogy a férfiaknál kizárólag a f** feláll, ész megáll elv működik, és szimplán ez a "szerelem"..... csak nem tudom, mi a határ, mikortól lehet szerelemről beszélni a nemi vágy mellett.

Hogy tudom meg, hogy csak le akar fektetni, vagy azon túl a lelkében is érez valamit irántam, nem csak a nadrágjában. Mivel a netes beszélgetéseinkben főleg a testem és a szex a téma, talán joggal hiszem azt, hogy csak lefektetni akar. Vagy az teljesen természetes, hogy egy férfinek ekörül járnak leginkább a gondolatai, akkor IS, ha emellé még szerelmes is?!

Remélem, nagyjából érthető már, mit akarok kérdezni :-D Ha esetleg szerelmes, akkor is a szex a legfontosabb?!

2014. júl. 2. 14:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én a helyedben fokozott óvatossággal figyelném, mi történik. Természetes, hogy kíván, kívánod. De az, hogy túl sokat emlegetni a szextémát, elég árulkodó. Bocs, ezt saját tapasztalatból mondom, de velem eddig úgy volt, hogy aki komoly szándékkal közeledett, az ismerkedési fázisban nem jött elő a szexuáltémával.


Volt egy olyan szempontból hasonló helyzetem, hogy cseteltünk a pasival (egy munkahelyen dolgoztunk), szerelmet vallott, ugyanakkor nagyon hamar szóba hozta a szextémát, miket fantáziál rólam... Durván megszívatott, mert utólag közölte, hogy ő csak szexkapcsolatot tud elképzelni köztünk.


Én nem mondom, hogy ez a te pasid is csak azt akar, de legyél nagyon óvatos, ne szexelj vele addig, míg bizonyosságot nem tett a komoly szándékairól. (Már ha vannak.)


Ja, most látom, régi a kérdés... mi lett végül, kérdező?

2015. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!