Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a pasim beindul de nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim beindul de nekem nincs kedvem hozzá akkor hogyan érjem el hogy ejtsük a dolgot?

Figyelt kérdés
nem akarom meg bántani ezért engedem neki hogy legyen az amit ő akar de nekem ez így rossz

2014. aug. 22. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnőd nincs aki segíthetne?
2014. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

megmondod, hogy most nincsen kedved. Nem is értem, miért kell eltűrnöd ami rossz?

Nálunk sincsen mindig mindkettőnknek kedve hozzá. Ha az egyikünknek nincsen kedve, akkor mondjuk, hogy most nem éppen alkalmas, és/vagy megoldjuk, hogy a másiknak jó legyen :)

Szóval akár kielégítheted más módon is ;)

2014. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából ez se jó megoldás, hogy csak úgy hagyod magad. Ez így a barátodnak se lehet nagy öröm, eleve látni az arcodon, hogy unod az egészet és semmi kedved nincs hozzá, másrészt gondolom ilyenkor nem is vagy túl aktív és senki se szereti azt, amikor a másik csak fekszik, mint egy bot.


Nyilván a barátodnak is meg kéne értenie, ha épp nincs hozzá kedved és nem kéne erőltetnie a dolgot, szóval ő is hibás, hogy ennyire nem figyel oda rád, csak arra, hogy a saját ösztönei, vágyai, igényei ki legyenek elégítve.


De amit én javasolni tudok, hogy ha a barátod ennyire nem bír magával és mindenképp ragaszkodik a napi orgazmusához, esetleg ilyenkor egy kis kézimunkával vagy az ajkaid használatával juttasd el a párodat a csúcsra. Így ő is megkapja, amit akar, és neked se kell kötelező jelleggel szexelni, csak azért, mert neki kedve van hozzá, vagyis mindenki jól jár.

2014. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha túl gyakran nincs kedved akkor benned van a hiba. Ha túl gyakran csinálod, és elutasítod, akkor nagy a veszélye, hogy idővel félrekúr.

Mi az oka, hogy nem kívánod?

2014. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd ezt:


"Most inkább ne, drágám, fáj a fejem!"


Mindig bejön.

2014. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nehéz napok elött egy héttel már meg változik a közérzetem és elmegy az esti programtól a kedvem. ebben az időszakban sokszor elutasitom. emiatt lelki ismeret furdalásom van és végül engedek neki
2014. aug. 22. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!