Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal/párommal mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal/párommal mi történt? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Több éve járunk már. Letiltott facebook chaten. Ha hívom telefonon ( nem hívom naponta 8x, maximum egyszer, kétszer vagy egyszer se), akkor van, hogy csak másnap hív vissza. Ez számomra bántó, mert úgy érzem, nem érdeklem eléggé. Ő is hív néha, vagy küld üzenetet más formában. Érzem, hogy szeret, de rosszul esik amit csinál.Kérdeztem, hogy sok vagyok-e neki, de azt mondta nem és hiszek neki... tényleg nem értem. Nincs másik nője... Miért csinálhatja?

2014. aug. 22. 23:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Másik nője van.
2014. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
És nem lenne egyszerűbb és sokkal célravezetőbb ha mindezt tőle kérdeznéd meg és vele beszélnéd meg, ahelyett, hogy itt a találgatások közepette válogatsz majd a kedvedre való válaszokból......Mi nem ismerjük se a barátodat, se a kapcsolatotokat, beszéld meg vele :)
2014. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Megkérdezem, de sose válaszol, mióta együtt vagyunk, bármit akarok vele megbeszélni ilyen téren, akkor az lehetetlen küldetés. Magának való kicsit...
2014. aug. 23. 00:01
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Sok belőled, érted? Nekünk kell a szabad mozgástér. Én például hülyét kaptam, amikor a csajom NAPONTA felhívott. Minek? Majd beszélünk, de nem NAPONTA! Hát őszintén, kit érdekelsz te minden nap? Ennyire ne legyél magabiztos.
2014. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ezt írtam "egyszer, kétszer vagy egyszer se".


És a mozgástérről annyit, hogy volt, hogy direkt nem hívtam, hogy úgyis hív ha akar, biztos sok vagyok neki, erre a 3. nap után sértődve hívott fel, hogy mi a -t csináltam 3 napig, hogy nem kerestem?!!

2014. aug. 23. 00:08
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha én járok egy fiúval és én nem érem el azonnal, ha akarok vele beszélni, akkor már többször nem is kell találkoznunk. Persze tudom mikor van olyan elfoglaltsága, hogy zavarnám telefonon, pl. órája van, vagy épp dolgozik, akkor természetesen nem zavarom, de ha pl hajnal 5-kor jut eszembe valami és akkor nem veszi fel a telefont akkor vége a kapcsolatunknak. Én többet nem találkozom vele. Nem tudom te miért nem hagyod már ott, egyértelmü hogy nem foglalkozik veled.
2014. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Haha! Akkor b*szatlan egy nőstény lehetsz, az már biztos. Ilyen nő senkinek sem kell.
2014. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

00:03 és 00:09!


Nektek járnotok kéne!!! Álompár!

2014. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

09 Nem kell nekem csicska (ennél jobb szót nem tudok), akit ugráltathatok össze vissza, az olyan nem is férfi.... És foglalkozik velem igenis eleget. Heti 3 napot együtt töltünk, ami a mi korunkban szerintem teljesen rendben van, mert még egyetemisták vagyunk és külön élünk. Csak engem zavar ha nem tudom, hogy épp él vagy hal…szóval nem is utánam kéne érdeklődnie, hanem magáról több infót megosztania, mert így túlzottan kizár


03 Remélem nem nekem írtad. Kevesebb erkölccsel félholtra rakathatnám magam… sorban állnak a fiúk értem, e a barátomat szeretem.

2014. aug. 23. 00:22
 10/20 anonim ***** válasza:
6-os kissé el van szállva. Hajnali 5-kor nem hogy a telefont nem veszem fel, de még az ébresztőórát is leverem. :)
2014. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!