Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleragadtam a 'barátizónába'?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleragadtam a 'barátizónába'?!

Figyelt kérdés
Szóval már egy jó ideje ismerjük egymást az illetővel és már-már annyira jóba lettünk hogy kialakult a fiú-lány közötti kapcsolat.. Nem tini dolog mert mind a ketten húszon felül vagyunk már, de nem tudom hogy ő hogy érez, de nincs ember aki eltudná feledtetni őt, erre már két éve rádöbbentem és azóta csak erősödött ez az érzés. Hogyan tudassam vele a szándékaimat? Mert ugye ott a másik dolog hogy nem akarom elveszteni emiatt..

2014. aug. 24. 11:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Többször is megérintem ha találkozunk, egyszerűen ösztönösen jön.. ha baráti társaságban vagyunk akkor is sokszor van hogy egymásra nézünk szinte egyszerre, mélyen egymás szemébe.. Akármikor találkozunk vagy elköszönünk hosszasan ölelkezünk és nem csak én 'erőltetem rá' mert magától is jön és megölel. Volt már pár olyan jel amivel nem tudom biztosra, de talán üzenni akart. Pl. kéz simogatás de csak ilyen pillanatok, aludtam is már nála.. persze külön ágyban, szülei is kedvelnek.. Egyszerűen tökéletes minden, több mint barát, de kevesebb mint kapcsolat és pont ezért nem akarom elveszíteni, de így meg eszméletlen rossz, de közben jó is hogy ennyire közel lehetek hozzá.
2014. aug. 25. 20:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!