Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleragadtam a 'barátizónába'?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleragadtam a 'barátizónába'?!

Figyelt kérdés
Szóval már egy jó ideje ismerjük egymást az illetővel és már-már annyira jóba lettünk hogy kialakult a fiú-lány közötti kapcsolat.. Nem tini dolog mert mind a ketten húszon felül vagyunk már, de nem tudom hogy ő hogy érez, de nincs ember aki eltudná feledtetni őt, erre már két éve rádöbbentem és azóta csak erősödött ez az érzés. Hogyan tudassam vele a szándékaimat? Mert ugye ott a másik dolog hogy nem akarom elveszteni emiatt..

2014. aug. 24. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyenesen, kertelés, játék nélkül.
2014. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha pont emiatt fogom elveszíteni ? :)
2014. aug. 24. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor fogod végleg elveszteni, ha nem így teszel.
2014. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Így is, úgy is szenvedni fogsz.

Mi a rosszabb? Ha elmondod neki és azt mondja nem, ezzel elveszíted, megszakít veled minden kapcsolatot, de legalább nem emészted magad, hogy meg sem próbáltad.

Vagy magadban tartod és minden egyes perc szenvedés (lesz) vele?

2014. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mégis hogy állíthatnék oda hozzá ezzel, ennyi év barátság után?
2014. aug. 24. 12:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, én is elmondtam egy illetőnek kb így: beszélnünk kellene stb. elmondtam neki, hogy én már egy ideje nem úgy nézek rá, mint egy szimpla barátra, sőt beleestem stb. Csak amit gondolsz, mondd el.
2014. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És neked mi lett az eredménye? (Ha megkérdezhetem)
2014. aug. 24. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
4 évig voltunk barátok, mondhatni, hogy én az első perctől többet éreztem iránta. Azt mondta, hogy bocsi, de én csak barátként tekintek rád. Magam alá kerültem, de gondoltam vagyok olyan erős, hogy tudok barátként nézni rá, de nem. 5 hónapig kínoztam magam a jelenlétével még miután tudta ezt az infót, aztán azt mondtam, hogy ne találkozzunk, ne beszéljünk, hagyjuk egymást. Sajnáltam, de nagyon szenvedtem miatta, nem bírtam tovább, így is nehezen vettem rá magam, hogy ezt kimondjam neki.. és még így is kb. 9 hónapba telt, mire azt tudtam mondani, hogy elfelejtettem. Úgy éreztem, ha vele tovább barátságban maradok, akkor az életem megreked egy ponton és nem fogok tudni másra ránézni se. Azóta szerencsére rá tudok.
2014. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És én pont ettől a helyzettől félek, mert tudom hogy ha nemet mond akkor nekem is nehéz lesz elfelejtenem.
2014. aug. 24. 12:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, beleragadtál, mert barát vagy. Sztem ne erőltesd a rákérdezést. Ha ő többet érezne, biztos vagyok benne, hogy ennyi év után utalt volna rá vmivel, viselkedésével, mondatokkal, akármivel, de észre vetted volna, mert tetszik neked. De ha nem vetted észre, akkor valószínűleg azért, mert nem küldött ilyesmi jeleket. Lehet, hogy tényleg elveszítenéd.

Esetleg ne nyíltan kérdezz rá, hanem próbálj meg te célozni rá óvatosan, vagy a viselkedéseddel üzenj, többször érintsd meg, nézz sokszor mélyen a szemébe, ilyesmikre gondolok, és lesd a hatást. Sztem látni fogod rajta a választ a kérdésedre.

2014. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!