Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem, vagy nem? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, vagy nem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szeretném tudni ti mit gondoltok erről.


Körülbelül 2 hónapja megismerkedtem egy lánnyal a neten (lényegtelen, hogy hol), de mivel elég messze lakik tőlem, egy ideig csak írogattunk. Nagyon pozitív volt az első hónap. Írta, hogy helyes vagyok, jó velem beszélgetni, kedvel (szívecske, puszi, minden.) stb... Szóval mondhatni együtt keltünk, együtt feküdtünk, jóreggelt/jóéjt üzenetekkel. Akkor írtunk amikor csak tudtunk... de tényleg, rengeteget beszéltünk telefonon is. Kiderült, hogy most van túl egy másfél/2 éves kapcsolaton, szakított vele a barátja. Ettől függetlenül nagyon jól kijöttünk.

Mit ne mondjak... jól esett nagyon, hogy végre valakivel ilyen jól kijövök.


Rá pontosan egy hónapra megbeszéltünk egy találkozót. Azon mindjárt csók is elcsattant... sokszor. Még előtte megbeszéltük, hogy kiveszünk egy hotelszobát, hogy kicsit kettesben legyünk, mert ahogy említettem eléggé messze él, és 1 nap rövid lett volna. Szóval az este meg is volt. Voltak az estében jó, és kevésbé jó dolgok is, de erre most nem térnék ki. :P


Másnap elbúcsúztunk boldogságban.


Utána még sokáig beszélgettünk, volt hogy naponta, de a "jóreggelt/jóéjt" üzenetek már elmaradtak. Aztán picit ritkultak a beszélgetések.


Rá kb. 3 hétre nagynehezen megint fellőttünk egy talit, ahol már a lakásukban is voltam (szüleivel él), de ez már csak fél napig volt, mert sajnos így jött ki az időnkből.

Azóta kicsit változtak a dolgok, ritkábban beszélünk, kevesebbet kérdez, "szivecskék", sms-ek is elmaradnak. De ha én írok neki, akkor még mindig el tudunk beszélgetni, csak már olyan érzés, mintha muszajból lenne az egész.


Én szeretem őt... szerelmes vagyok belé, de mivel egy kb. másfél éves kapcsolaton van túl, nem akarom siettetni a dolgot... vagy kéne?

Miért változott meg a hozzáállása? Lehet sok voltam/vagyok neki?

Hagyjak neki időt?


Szeretném tudni a tanácsaitokat, akár üzenetben is. Fontos lenne.

Köszi :) 21/F



2014. aug. 25. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Siettetni nem kell, de beszéld meg vele, hogy vajon ez miért van, kicsit összezavar, rosszul esik, kell neki idő vagy tér? Összezavaró, lehet a lány sem tudja mit akar, eléggé nem fair ha játszik veled, mert a történetetek nagyon szépen indult, csak rajta múlik...:(:) szurkolok
2014. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Voltak az estében jó, és kevésbé jó dolgok is, de erre most nem térnék ki. :P"


Lehet itt van a kutya elásva

2014. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Találgatni tudok csak, mint ahogy mások is, szóval így olvasd a válaszokat.


Szerintem még korai neki ez az egész, biztos vagyok benne hogy feljönnek benne az emlékek, minden olyan dolog amit átélt a barátjával, viszont élvezte a társaságod, és jól esett neki hogy ebben a viszonylag nehéz időszakban nem kell egyedül lennie, és ha el is veszített valakit, most kapott maga mellé valaki mást akit "hiányolhat".

Nem ismerem a leányzót, lehet hogy tényleg nem áll készen, és talán rájött hogy most kicsit egyedül lenne, hogy letisztuljanak benne a dolgok.. igazából ezt tényleg csak ő tudhatja.

2014. aug. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindegyikőtök hozzászólásában van igazság :)


Mondta, hogy most szabad akarna lenni kicsit. Mondtam is neki, hogy persze, simán. "Szórakozz, engedd el magad."

Az előző kapcsolatában nagyon vissza volt fogva a barátja által.


Nem akarom erőltetni, hogy "na gyere, legyünk együtt" szöveget, mert az nem vezet sehova.


Csak tartok attól, ha visszamegy suliba, akkor esetleg talál valaki mást. Ez aggaszt a legjobban.

2014. aug. 25. 00:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy a lány mennyi idős? Az is nagyban befolyásolhatja a dolgot, hogy érzelmileg mennyire érett...
2014. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18 éves.
2014. aug. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!