Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélyem van így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van így egy normális kapcsolatra? 18L

Figyelt kérdés
Sajnos zsigerből nem vagyok egy boldog ember,emellett semmilyen hobbinak nem hódolok,mintha nem létezne olyan dolog ami igazán letudna kötni.Szeretek elgondolkodni a dolgokon amiket megtapasztalok,néha már annyira belemerülök egy-egy kellemetlen esemény boncolgatásába,hogy kiábrándulok mindenféle emberi kapcsolatból,úgy érzem mindenkinek kevés lennék,és nem tudok igazán megismerni senkit...talán még szeretni sem.

2014. aug. 24. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
43.8%
2014. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess egy pszichológussal. Segíthet feloldani a blokkokat.
2014. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess velem :)
2014. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ha nem tudsz szeretni akkor elég kevés...a többi szerintem annyira nem probléma...de elég önbizalom hiányosnak tűnsz...és csalódás áll a háttérben?


21F

2014. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szüleiddel hogy állsz?

Volt-e már hatalmas szerelmi csalódásod?

Tapasztaltál-e már emberi játszmákat veled szemben?

Milyen környezetben élsz? Ingerszegény vagy van lehetőség kimozdulni, ismerkedni, szórakozni?


Ha ezek közül többre is nem vagy rossz a válaszod, akkor nem feltétlenül csak Veled van a gond. Ilyen esetben változtatnod kell a környezeteden. El kéne menned máshová.

2014. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!