Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi okból történhetett ez? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kzsol kérdése:

Mi okból történhetett ez? (lent)

Figyelt kérdés

14 éves Srác vagyok! és egy 14 éves lánnyal barátkoztam!

3 hónap kitünő barátság után, olyan ürüggyel, hogy: zavar hogy azt hiszik járunk! ott hagyott! Miért? 3 hónap alatt nem zavarta csak az utolsó 1 hétben! Előtte viccelődött vele kérdezkedte hogy miért hiszik azt nem mondtam-e valamit. volt olyan mikor azt mondta hogy hozzám jön felségül stb. de én ezeket vicceknek és átlagos kérdéseknek vettem! lehet hogy tetszetem neki? és nem bírta tovább hogy én nem viszonzom? mert hát utólag rájöttem hogy én is beleszerettem! De a kérdés mi lehetett a baja ill. a lairtakról mit gondoltok?



2014. aug. 25. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a gyanúm, hogy 14 éves gyerekek vagytok és még gőzötök sincs mit akartok...ennyi
2014. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

háát azért lelkileg minden ember más nem feltétlenüla kortól függ! 14 évesen igen vannak komolytalan gyerekek de szerintem mi azért már "felnőtesebben" gondolkodunk!

várok még választ :)

2014. aug. 25. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Bírom ezt az esetet is, hogy azt hiszik jártok, erre meg se próbálja tisztázni az egészet, elbeszélgetni veled, mit éreztek stb, hanem otthagy. Nem bírom a mai világot. Itt őt hibáztatom, nem téged.
2014. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
talált magának egy fiút
2014. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és ez a borzalmas, hogy rengeteg emberkét az érdekel, hogy mások mit gondolnak róla. Ilyen hülyeségek miatt lehet olyan is, hogy valaki nagyon kedvel valakit, de természetesen a külvilág miatt inkább nem hallgat az érzéseire, a "De akkor mit fognak gondolni rólam" dumával. Nőjünk már ki ebből, én speciel tojnék rá ha valakit kedvelnék vagy szeretnék. Már csak azért is, mert ez a világ már ilyen és ilyen is lesz, nem érdemes miatta kihagyni lehetőségeket.
2014. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3# köszönöm :D

#4 a jó barátság alatt azt értem mindent elmondod ki tetszik hogy tetszik stb.. és ahogy telt az idő kevésbé emlegedte azt a fiút! és azóta eltelt 1 hónap és zajlik az élet nem beszélünk nincs semmi! de neki sincs senkije volt egy srác akivel sokat beszélt még de annyira vele se dumált már hanem inkább velem napi 8-12 órát és aztán kaputt!

2014. aug. 25. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig elmondta hogy pontosan ki tetszett neki, vagy volt olyan hogy csak annyit hogy tetszik neki egy fiú?
2014. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
pontosan hogy ki! én megkérdeztem hogy neki tetszik-e valaki mondta hogy ki! (Szinte lehetetlen eset) és magától mondta más nam hogy ki stb...
2014. aug. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!