Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatal és friss párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal és friss párkapcsolatban élők! Mennyi idő után lehet egymás lakására menni, ha még szülőkkel élünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet állt elő, hogy a nyilvános helyeket már unjuk. Szívesen lennénk együtt csak kettesben, de lehetőleg úgy hogy szülők ne legyenek otthon. Ezt bemutatásnak meg kell előznie, vagy még egy ideig ráér és elég ha csak egymásnál vagyunk, míg nincsenek itthon a szülők?

Én személy szerint nem akarom elkapkodni a bemutatást, de nem tudom milyen lenne, ha anélkül hoznám ide. És én vagyok a lány, először nem a fiúnak kell felvinnie magához? Tudom.. nincsenek ilyen szabályok, de szerintem az jobb lenne. És ha már itt tartunk, a bemutatás mennyi idő után jöhet szóba?



2014. aug. 25. 17:49
 1/2 anonim válasza:
mi 2 honapja vagyunk egyutt o mikor egyutt se voltunk volt nálunk és meg náluk mindig nem
2014. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, amikor úgy gondoljátok. A barátomnál szerintem úgy voltam először pár héttel azután, hogy összejöttünk, hogy nem találkoztam még előtte se akkor az anyjával, aztán ő is úgy jött hozzánk, hogy nem volt otthon akkor napokig senki. Apám akart volna vele találkozni ugyan előtte (az "értékei" miatt a házban, látni akarta, hogy nem valami betörő, bűnöző a barátom), de nem volt megoldható, csak később találkoztak először.
2014. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!