Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb elvált pasi udvarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb elvált pasi udvarol nekem. A környezetem hogy fogadná, ha összejönnék vele?

Figyelt kérdés

Szimpatikus egyéniség, sokkal fiatalabbnak néz ki, mint amennyi valójában, tudja, mi kell a nőnek, és nem a pénztárcája vastagsága miatt viselem el a közeledését.

Csak az környezetem véleményétől tartok, ha komolyabbra fordulna a dolog. Miért nem fogadják el az emberek, hogy talán a szerelemben nem fontos az évek száma, és miért kell azonnal pénzre éhes k**vának tartani a hozzám hasonlókat, ha igazából nem ebből kiindulva döntünk úgy, ahogy.



2014. aug. 25. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Te 20 a pasi 50?
2014. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha elmúltál már 18 akkor.....

Köztünk 17 év van a párommal és hiába vagyunk együtt már 6 éve, sokan csak a látszatból ítélnek, még most is.

Akik ismernek, azok előbb-utóbb el fogják fogadni majd. Akik meg nem azokkal nem kell foglalkozni.

2014. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne a környezetednek akarj megfelelni. Nem az ő életüket éled, hanem a sajátodat.
2014. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem gondolnám, hogy bármit is számítana mások véleménye, ha az adott emberek egymással nagyon jól kijönnek és szeretik egymást. DE! 2. Azért tényleg vannak dolgok, ami nem mindegy. Mert nem mindegy, hogy van egy 20 éves lány, meg van egy elvált, 43 éves pasi, aki mondjuk már nem akar gyereket, te meg még mivel fiatal vagy, még nincs, akarsz. Vagy a pasi elvált, ő már nem akar valami komoly dolgot, házasságot, míg az adott lány meg igen. Na, ez már egy buktatója lehet a kapcsolatnak. Vagy nekem is van egy barátnőm, akik évek óta együtt vannak a férjével, az első években nagyon jól kijöttek egymással, nagyon szép kapcsolatuk volt, de mostanság hallottam a barátnőmtől, hogy igen is kezd előjönni a 17 év korkülönbség...

Szóval nem biztos, hogy azért szólnának meg, vagy azért kapnál negatív véleményeket, csak mert idősebb, nagy a korkülönbség, hanem mert ésszerűen valóban nem sok jövője lenne a kapcsolatnak.

De ti tudjátok, ha szimpatikusak vagytok egymásnak, lehet belőle bármi, de azon sem kell meglepődni, ha nem lesz hosszútávú.

2014. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem mered leírni a korotokat...gondoltam!
2014. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
25 és 55, most elégedett vagy? a korkülönbséget legalább jól tippelted
2014. aug. 25. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, lassan a 30 felé haladsz. Felnőtt nőnek számítasz. Most már aztán tényleg senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki-mi a párod, vagy hogy hányszor élte már meg a telet.
2014. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy igazából ez neked megérné-e.

Tedd fel magadnak ezt a kérdést, és őszintén válaszolj rá, a szíved megsúgja, mit kell tenned.

Tavaly, 25 évesen a munkahelyemen összejöttem egy 45 éves férfival.

Pedig mindketten függetlenek voltunk, mégis ahogy a környezetünk viselkedett, az egyetlen szóval leírva: Undorító.

Állandóan megszóltak minket, kritizálták a döntésem, kaptam az ívet rendesen, ki is borultam kicsit.

A szívemre hallgattam, és megpróbáltam csak Őt nézni, nem foglalkozni semmivel.

Aztán egy hónap múlva lecsengett a dolog, a környezetem megszokta, hogy együtt vagyunk, meg szeretjük egymást, aztán már senki nem szólt semmit.

Az más tészta, hogy 5 hónap múlva elhagyott engem az exe miatt, de jobban is tette, hogy csak 5 hónapot vett el az életemből.


Most 26 évesen egy 39 éves, válófélben lévő férfival ismerkedem 2 hónapja, meg tulajdonképpen már együtt is vagyunk.

Környezetem viselkedését elnézve, meg ahogy mondják, összeillünk, meg csupa jót 'kapok' most.

Semmi rosszindulat, és ez is fura, de legalább nyugi van.

Viszont, ha most is ugyanúgy elítélnének, mint tavaly tették, én újból szembeszállnék velük, mint akkor tettem.

Ha szeretek valakit, akkor csak Őt nézem.

És ha te azt a választ adod magadnak, hogy 'Igen, nekem ez a férfi megér ennyit', akkor rajta, NE érdekeljen a környezeted.

Sok sikert, és kitartást kívánok!

2014. aug. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

"25 és 55, most elégedett vagy? "

Veszett fejsze ügy egyértelműen.

Az első hónapokban, 1-2 évben akár még működhet, de utána már nem fog. És hogy miért? Házasság, gyerekvállalás előtt állsz lassan. Ő el fog venni? Lehet, de ő már fog vállalni gyereket közel 60 évesen? Biztos, hogy nem. Vagyis nem túl valószínű. Tehát ez a kapcsolat egyértelműen megfoszthat téged egy alapvető dologtól, a családvállalástól.

Plusz míg te fiatal vagy, akár eljárnál ide-oda kikapcsolódni, neki már erre nincs vagy nem lesz igénye. Otthon ülhetsz esetleg a 4 fal között.

Plusz huszonéves vagy, fiatal, csinos, a leendő párod pedig már nagypapa korban van, szerinted nem lenne benne egy alapvető féltés, féltékenykedés, hogy majd lecseréled egy fiatalabbra, korodban hozzád illőre? Ami megint csak megmérgezheti a kapcsolatotokat, ami miatt zátonyra fut.

Plusz az idősebb férfiaknak, akik már nagypapa korban vannak, nekik már az élet terén teljesen más igényei vannak, lehetnek, míg egy fiatalnak, ami meg megint csak konfliktusokhoz vezethet.

Nem mondom, hogy így lesz, de nagyon nagy a valószínűsége.

És gondolj bele ő már lassan nyugdíjas korban van, míg te még nem is éltél szinte...

Elhiszem, hogy fiatalos most, meg fiatalabbnak tűnik évekkel a koránál, de majd ez is megváltozik. És vajon akkor is majd jó lesz neked?...Nem biztos.

Szóval erre a korkülönbségre már azt mondom, hogy egyértelműen sok és jogosan jegyezheti vagy gondolhatja a környezeted azt, amit megjegyez, vagy gondol.

De persze ettől még nem kell velük foglalkozni, de majd te is megtapasztalod a saját bőrödön, hogy milyen hatalmas buktatói lehetnek egy ilyen korkülönbségnek. Amit vagy túlvészeltek, vagy nem.

2014. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!