Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy képek a lányok pár mp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képek a lányok pár mp alatt eldönteni, hogy tetszik-e az a pasi nekik és összejönnek-e vele?

Figyelt kérdés
Utana ha az a pasi aki tetszik barmit is mond, mar akkor is nyeregbe van a lanynal. De ha nem tetszik elsore a lanynal akkor utana fejre is alhat akkor is atnez rajta a lany. A pasik tobbsege nem ilyen viszont. Ha egy picit is szimpatikus nekik a lany es nem egy 1 mazsas szoros lanyrol van szo, akkor mar adnak eselyt altalaban a lanynak. Forditott esetben viszont ha egy lany egy pici hibat is lat az udvarlon, akkor mar fintorog es huzza a szajat. Mi az oka ennek?
2012. júl. 7. 12:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Jav. Kepesek par mp alatt eldonteni.
2012. júl. 7. 12:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk. Tudod van az a mondás hogy ne próbálj meg egy nő fejével gondolkodni mert nem fog sikerülni ;)
2012. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány embert kérdeztél meg, mielőtt ezt így kijelented? Végeztél felméréseket, kutatásokat?
2012. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nincs minden esetben így :) Fontos az, hogy mennyi idős a kiszemelt hölgyemény, és mennyire INTELLIGENS. Mert bizony egyre több az unintelligens hölgyemény, és férfi kezdemény ezen a földön, vagy országban, ahogy tetszik. Anyám is mondja mindig, hogy nehéz dolgom lesz, de én az idősebb korosztályban már meg-meg találom a hozzám illőt, csak ugye ott a korkülönbség nem mindegy. Van amelyiknek benő a feje lágya, van amelyiknek nem. Én a türelmet ajánlom neked, és a kitartást :))

F/16 (teljesen tudom, hogy miről beszélsz :D)

2012. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
ja mert ha a pasinak picit is van esélye rá, h megdöngesse a csajt, akkor ad esélyt a dolognak. fordítva kicsit máshonnan közelítjük meg a dolgot. amúgy szerintem nem is igaz. maximum van, h egy csaj épp baromira nem érdeklődik egy pasi iránt sem, v épp az adott iránt, aki odajön hozzá, mert épp nem ez foglalkoztatja. meg ezer oka lehet... amúgy meg had döntsük már el, kit akarunk. oszt cső.
2012. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 5.

Nem voltál túl meggyőző te sem, szóval egy privátban jobban kifejthetnéd nekem, mert tényleg érdekelne, hogy akkor ez most hogy is működik. Azt hiszed én minden csajt csak szét akarok b*szni akihez oda megyek, vagy mi? Hajtott rám egy csaj, de lekoptattam. Pedig még akár meg is lehetett volna, de BELSŐRE nem vonzott (a külsővel nem volt baj).

F/16

2012. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hatodik, de azért mert Te elhajtottál egy csajt, mert belsőre nem tetszett, még nem adunk kitüntetést. Igenis van igazság abban, amit ötödik írt, még ha nem is a teljes igazság. Attól még, hogy rád nem igaz, nag általánosságban lehet igaz. És amúgy meg attól függ "milyen fiúk" adnak esélyt. Most aki jól néz ki, az azt hiszed nem válogat a csajok közt?
2012. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5ödik vagyok, persze hogy nem a teljes örök érvényű igazságot írtam! azt nem is lehet! bocsi. ezek csak nagyvonalakban általános dolgok. minden ember más, sokrétű, éppen aktuális érzelmi és agyi állapotától függően dönt én ezen nem szeretek fennakadni, agyalni rajta. összetett dolog, és mindenki úgy fönt, ahogy neki tetszik. nem tudom mire jó ezt tárgyalni. úgy sem fog senki megváltozni itt amiatt mert egyesek lehordják itt a másikat v valami ilyesmi...
2012. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!