Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám hatásosan megnyugtatni a barátnőmet azügyben, hogy nem dagadt?

Figyelt kérdés
Bemeséli magának hogy ő dagadt pedig szerintem semmi probléma a kinézetével, picit husisabb de egyáltalán nem dagadt, mindenesetre beteg, mert se strandra nem hajlandó eljönni, meg a pólóját se veszi le szívesen, nem engedi hogy simogassam puszilgassam a hasát és állandóan azt kell hallgatnom h ő mennyire dagadt, tök idegesítő... Kérem TROLLOK NE VÁLASZOLJANAK!
2012. máj. 30. 00:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
képet!
2012. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Meztelent!
2012. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Milyen magas és hány kiló?
2012. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom hogy eldöntsétek h tényleg az e hanem tanácsot kérek azügyben hogyan tudnám megnyugtatni ennek ellenkezőjéről, remélem megértitek ha nem akarok képet felrakni róla...
2012. máj. 30. 00:33
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
szerintem sehogy, ez minden nőnek a mániája
2012. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű h a barátnődről nem akarsz képet felrakni,de hány kg és milyen magas?
2012. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
alacsony, 163-165 között lehet és a súlyáról nem beszélgettünk de max 50 kiló ha lehet
2012. máj. 30. 00:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy nem akarsz olyannal lenni,aki nem képes látni önmagát normálisan.
2012. máj. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"picit husisabb de egyáltalán nem dagadt"

Hol érted,hogy husisabb?

2012. máj. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ha mondjuk egy nagyon feszes francia van rajta akkor a bugyi felett picit kitüremkedik tehát nem csont és bőr, szerintem normális, de mégegyszer kiemelném, hogy nem azt kértem, hogy eldöntsétek dagadt vagy nem hanem azt, hogy adjatok tanácsot nekem!
2012. máj. 30. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!