Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért döntöttünk így? (Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért döntöttünk így? (Bővebben lent) 13/L

Figyelt kérdés
Barátommal 3 napig "jártam"..Volt barátommal 4 hónapot "jártam"..Neki is meg nekem is volt valakink..Tegnap rám írt..fel is hívott skypeon..És megkérdeztem hogy hogy vagy a barátnőddel..mondja hogy ő vele rosszabb mint velem..Mi sem voltunk egy jó "pár"a pasimmal..És megkérdeztem hogy akkor akarsz e tőlem valamit?..Mondja hogy igen persze..És mit?..Kapcsolatot mondott..Vele tényleg olyan jó,sok a közös dolog,benne megtaláltam a másik felemet,stb..És mind a ketten szakítottunk a "párunkkal"..És mi így újra együtt a volt új barátommal..De én 2-3-4 hónap múlva megyek ki Németbe vagy csak pár évre vagy örökre..De én ragaszkodom ahhoz hogy 18-19 évesen visszajövök Magyarországra persze csak a barátomhoz..és vele meg kijönni Németországba és ott letöltenénk az életünket együtt..És mindennap skypeolnánk a barátommal suli mellett is meg szünetekben meg eljönni hozzá ha úgy van :))

2014. aug. 26. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha te kimész akkor ő biztos fog keresni magának másik lányt..és erről neked nem feltélenül biztos hogy szólni fog
2014. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jajj kedves kérdező,ezek szép gyerneku ábrándok,dehogy nem így lesz és mire 18-9 éves leszel más vki lesz a nagy szetelmed abban oly biztos vagyok,mint hogy sose lesz belőlem királynő.
2014. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És már írni sem tudok. De azért remélem érted.
2014. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 évesen örök szerelem? Nem akarlak megbántani, tudom hogy van ilyen korban is komoly szerelem. De nem szabad erre építeni semmit. Mire 18 évesek lesztek, mindketten mások lesztek, nem olyanok mint most. Ez elkerülhetetlen. Ezt is bele kell számítani. Túl korai a közös jövő tervezése, én úgy gondolom.
2014. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!