Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi ideig normális, hogy vissza akarom csinálni és úgy érzem, hogy rosszul döntöttünk?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy egy ideig mindenki így van vele, ha csak egy kicsit is szerették egymást. De szerintetek mennyi idő az, ami után már nem a fájdalom meg a megszépült emlékek, meg a nem tom mi miatt vágynak vissza a felek, hanem mert tényleg úgy gondolják, hogy hiba volt szakítani?
2012. nov. 26. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0 perctől fekvőnyolcas percig.
2012. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
valamiért ezt a szakítás pillanatában mégsem így gondoltad, gondolj erre
2012. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez mindenkinek más, de mindenkinek van valami tapasztalata gondolom.
2012. nov. 26. 17:23
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy általánosságban elmondható hogy amikor már két ember odáig jut hogy szakít egymással, hiába békülnek ki sosem lesz olyan mint régen!
2012. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem fél év volt, de szerelmes voltam belé amikor szétmentünk.

19/F

2012. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ez kb. fél éve történt, és a szakítás pillanatában sem voltam biztos benne, hogy jól teszem.


Aztán mindenki meggyőzött, hogy csak a szép emlékek miatt akarom újrakezdeni, ami így igaznak is tűnt. De én még a mai napig sem vagyok ebben biztos.

2012. nov. 26. 17:27
 7/19 anonim ***** válasza:
Ki szakított kivel?
2012. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én hoztam fel a témát, utána megbeszéltük. Nem veszekedtünk, békésen váltunk el.
2012. nov. 26. 17:46
 9/19 anonim ***** válasza:
Ki szakított?Hány évesek vagytok?Lány vagy, vagy fiú?
2012. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, 24, ő 20.
2012. nov. 26. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!