Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a lanyt! Mit tanacsoltok? Kerlek valaszoljatok.

Figyelt kérdés
Van egy lany aki az osztalytarsam meg egy evet leszunk egyutt. Kb. masfel eve szeretem, de nem volt koztunk semmi komoly. Azt tudni kell hogy eleg felenk vagyok es nem merek nyomulni.Sokszor ugy tunik mintha flortolnenk de nem lehet eldonteni rola mert mindenkivel ilyen stilusbam beszel.Volt mar reszem remenytelen szerelembem, azt is csak evek multan sikerult elfelejteni pedig igazabol leginkabb csak kulsoleg tetszett. Ez a lany viszont annyira tokeletes (es nem azert mondom mert elvakit a szerelem), hogy egyedul egy ilyet tudok elkepzelni akivel le tudnam elni az eletem.Minden jo tulajdonsag megvan benne es egyszeruen nem talalok benne hibat. A problema hogy van baratja es ezert nem akarok nyomulni mert tiszteletben tartom es boldog is vele amit nap mint nap vegig kell nezzek.Elismerem hogy a baratja jo pasi es normalis is, nepszeru mindenutt (magamnal is tobbre tartom ami tudom, hogy baj).Mig baratja van szinte kizart hogy kozejuk alljak, de ha el is mondanam neki ciki lenne minden nap latni egymast a suliban.Az egyetlen megoldas az lenne ha egyaltalan nem is szolnek hozza, de egyszeruen nem birnek vele haragban lenni.Ti mit tanacsoltok???Elnezest a hosszu szovegert es ekezetekert de telorol irok ittas allapotban mert ilyenkor erosodnek fel bennem ezek az erzesek.Sokszor elofordult mar, hogy reszegen majdnem elmondtam neki mindent es kedvem lenne atolelni es megcsokolni de tartom magam.18/F vagyok abban a korszakban amikor mindig a csajokat bamulom de neki a belsojebe szerettem nagyon bele.

2014. aug. 30. 02:55
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

ez túl hosszú most nem fogom elolvasni

de elolvasás nélkül is azt tanácsolom felejtsd el..szép estét

2014. aug. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan, senki se tökéletes. Barátja van, hagyd békén. Pofátlanság az ilyenekbe belemászni, ne mond el neki. Lesz ennél még jobb is meg szebb is.
2014. aug. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ennyire szerelmes vagy, akkor szerintem hagyd. Ne csesz el mindent. Nem jo ha elmondod neki, azzal csak rontasz. Tartsd magadban és hidd el majd elmúlik...lesz aki szebb, jobb, intelligensebb és majd akkor próbálkozz! Lesz olyan aki tényleg megérdemel!!!
2014. aug. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
íratlan szabály de osztálytársal soha, de Soha nem kezdünk ki, várjvele, és ha esetleg szakítanak, akkor dobd be magad, de így ne...
2014. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!