Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenem megvan, mégse tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenem megvan, mégse tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még 14 éves koromban belezúgtam egy fiúba, aki évfolyamtársam volt és nagyon jól nézett ki, népszerű is volt, szóval a legtöbb lány akarta őt... Én meg nem voltam akkoriban túl népszerű, de egy kicsit mégis összemelegedtünk. De aztán az én életem 180°-os fordulatot vett, megváltozott minden körülöttem. Mégsem tudom elfelejteni. Minden fiút hozzá hasonlítok, hogy miért nem annyira jók, mint ő, mindenről ő jut eszembe, bárhol is vagyok. Most is, itt vagyok Moszkvába (sokat utazom) és csak az van a fejemben, hogy neki az anyukája itt él és hogy mit meg nem adnék azért, ha esetleg ő is itt lenne.

Már azon is gondolkoztam, hogy lehet, a vásárlásmániám miatta van...


Mindent megkapok, megvehetek, amit szeretnék, de mégsem vagyok teljesen boldog. Folyton a közös éjszakánk emléke van a fejemben, 3 éve nem tudok továbblépni.



Mit csináljak?

Már belefáradtam ebbe...


2014. aug. 26. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
pedig melyik népszerű férfi ne vágyna egy vásárlásmániás, betegesen ragaszkodó csajra
2014. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok betegesen ragaszkodó, az meg, hogy szeretek vásárolgatni, nincs ráírva a homlokomra.
2014. aug. 26. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, végül is 3 év nem sok idő
2014. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mik vagytok ti, hogy ilyen jó életed van?
2014. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Normális választ nem tudsz adni, kedves 3.?

Mert ha képtelen vagy rá, nem kell ide válaszolni.

2014. aug. 26. 21:39
 6/10 A kérdező kommentje:
myers16, tehetős a családom, ennyi.
2014. aug. 26. 21:41
 7/10 anonim ***** válasza:
gondolom kövér is vagy, jól gondolom?
2014. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, 55 kilóval borzasztó kövér vagyok, repülőn 2 jegyet kell vennem magamnak. :S
2014. aug. 26. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
55 kilóval nem is kéne 2 jegyet venned... megint csak ez a fránya vásárlásmánia
2014. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Keresd fel, és mond el neki ezeket,

Biztos reagál valamit, és ha kölcsönös, csak tudtok intézni valamit, vagy úgy alakítani az élete, pl vissza költözni...

2014. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!