Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha csak le akarnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha csak le akarnátok fektetni egy lányt, képesek lennétek ennek érdekében többször is -nem kevés pénzért-2 órát utazni, egész napot eltölteni vele (csóknál több nem történne akkor) meg elhitetni vele hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit gondoljak,beszólásokat nem kérek...úgy érzem megbízhatok benne meg jól elvagyunk,szeretem is őt nagyon, de fiúk véleménye is érdekelne (beszólásokat nem kérek)!

18/l



2014. aug. 30. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindig is nyíltan megmondtam, ha csak alkalmi kapcsolatot akartam. És ez így fair.
2014. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Miért merült fel benned egyáltalán ez a kérdés? Persze,mint minden férfinak,neki is fontos a szex,akár még meg is tenné ezeket mind érte,de ha már ennyit szenvedett,kizárt hogy csak úgy ok nélkül otthagyna. Szerintem a párod szeretne lenni,nem a szeretőd. Megérdemelné a bizalmadat és számomra érthetetlen,hogy miért nem kapja meg.
2014. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
ez nem beszólás de hülye vagy? ha éppen be akarok frktetni egy csajt akkor valszin hogy nem az ország másik felében keresek hozzá alanyt hanem a közelben ennyi eszed legyen már -_-
2014. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Jóhogy.

De csak akkor, ha nagyon bejön a nő és látom, h a tisztességes módon(magyarul ha megmondom, h csak kefélni akarok) nem fog menni.

Vokt egy csaj, két évig fűztem, de megérte, mert utána megvolt és rohadt módon megtoltam.

2014. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenék rá képes, én ezt csak akkor csinálnám ha komolyan gondolnám a lánnyal.
2014. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

mit kell ezt túlgondolni? szexelj egy jót, aztán igyatok egy limonádét és kész :) egyszer élsz :)


24L

2014. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ ment a zöld kéz!:)


Utolsó,de én nem akarnék csak szexet tőle:D

2014. aug. 30. 13:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
de azzal, h húzod-halasztod, még nem tuti h ő a nagy ő.. és így legalább neked is jó lesz. de amúgy is, nem csk szex lenne, hiszen írod, h találkozgattok már.. a többi majd jön.. h mi lesz belőle..
2014. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!