Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ember egész élete során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember egész élete során érezhet-e többször nagyon erős szerelmet valaki iránt és el tud-e egy ilyen múlni?

Figyelt kérdés

Úgy értem úgy szerelmesnek lenni hogy képtelen vagy egy másikra akár annyit is mondani hogy jól néz ki.Majd meg őrülsz ha nem lehetsz a közelében és alig várod hogy viszont láthasd.Ha mással kedves úgy érzed mintha egy részed meghalna pláne hogyha veled nem is foglalkozik.Képes lennél érte bármire,csak hogy neki jó legyen még ha őt ez nem is érdekli/nem is tudja.

Lécci írjatok normális válaszokat!

Előre is köszönöm!:)



2013. jan. 13. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

"Úgy értem úgy szerelmesnek lenni hogy képtelen vagy egy másikra akár annyit is mondani hogy jól néz ki."


Ez nem szerelem hanem elvakult rajongás.


"...bla bla második mondat, baromságok"


Szintén.


A többi meg erősebb törődésre, szeretetre jellemző.

2013. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bratilla ***** válasza:
45%
Én is így vagyok, nagyon remélem, hogy elmúlik. Bár valahol ezt sem szeretném, de ebbe tényleg bele lehet sorvadni..
2013. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 legly ***** válasza:
45%

Őszinte leszek.

Én nekem ez a 2. évem hogy nem vagyok azzal a lánnyal együtt aki mondjuk úgy hogy rossz dolgokat tett, és még most is hiányzik annak ellenére.. =/ képess lehet az emberi lény teljesen szeretni csak sokan átbasszák.. =/

Sejtem amúgy hogy mit érzel, ha gondolod vagy valami más kérdésed van akkor írj privátba.


Üdvözlettel

Legly

2013. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
igen, többször is előfordulhat ilyen, és igen, el is múlhat, ha nincs viszonozva.
2013. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

első:azt azért döntsem már el én,hogy mit érzek

azt írtam:NORMÁLIS válaszokat!

ha nem tudsz olyat írni akkor lécci inkább semmit se írj

második:hát igen sajnos :S

2013. jan. 13. 19:07
 6/11 A kérdező kommentje:

harmadik és negyedik:köszönöm a normális válaszokat!;)

ment a zöld kéz;)

2013. jan. 13. 19:08
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Mindkét kérdésre igen a válasz.
2013. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
1-es válaszolóval teljesen egyet értek!
2013. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, én pontosan ezt érzem.:( Pedig már hónapok óta nem láttam, még csak nem is beszéltünk, de úgy érzem, rá se bírok nézni másra. Hogy valaha is elmúlik-e? Hát nagyon remélem, mert ez így nem állapot.:(
2013. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat, hogy többször is nagyon beleszeretünk valakibe az életünk során. :)
2013. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!