Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy haverom aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy haverom aki nagyon megtetszett, csak az a bökkenő hogy én is fiu vagyok eddig semmi jele nem volt hogy én meleg vagyok, volt már barátnőm is de most mit tegyek elmondjam neki?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Én inkább azon problémáznék a helyedben, hogy miért is tetszett meg, de te tudod.
2014. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
minimum az arcodba fog röhögni és mindenkinek elmondja hogy b*zi vagy
2014. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én utálom a melegeket és nem is akarok az lenni szóval inkább fújtsam magamba ezt az érzést?
2014. aug. 30. 23:59
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem irány a Balaton ,egy fejessel megküldeni a partot !!
2014. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!:) Szerintem addig ne mondj semmit neki, amíg biztos nem vagy benne hogy vonzódsz hozzá...de ha mégis beigazolódnia, egy idő után muszáj leszel neki bevallani....

De ha tudod mondjuk hogy semmi esélyed nem lenne nála mert tuti hogy hetero, akkor pedig jobb ha még most elfojtod ezt az érzést magadba...nehogy komolyan beleess.:)

2014. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!szerintem hetero de nem vagyok benne biztos de inkáb hagyom a ffenébe hogy juthat ilyen hülye kérdés az eszembe amikor én sem vagyok meleg csak tetszik
2014. aug. 31. 00:12
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

idáig elfogadtam hogy vannak melegek.ha azt mondták betegség nem

osztottam.nem néztem utána korábban mi volt,de érzem egyre több van mostanában.szentem civilizációs lustaság simán.

belegondolok csajokkal ugyanez.azok se bisexek.csak jobban elnézte nekik a társadalom,mert nőknek mindent lehet.pláne ha egyszerre több nő is mászik egy pasira.nem fog tiltakozni. :)

2014. aug. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy biszex vagy.
2014. aug. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy miért kell utálni minket, melegeket? Mit árt neked az, hogy valaki férfiként egy másik férfi mellett találja meg a boldogságát?
2014. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7-es! Nem egyre több a meleg, hanem mivel egyre elfogadottabb, többen mernek "előbújni". Amúgy kérdező! Egyelőre szerintem azt próbáld meg tisztázni magadban, hogy mire fel van ez a vonzalom. Az, hogy utálod a melegeket, de most bejön egy srác, elég nehéz kettősséget okozhat, és az egyiket el kell fojtanod. Mert az nem véletlen, hogy bejön egy srác. Egy heteronak még akkor se jönne be egy srác, hogyha a világ legszexibb pasija lenne... Először ezen "meditálj" és ha tisztáztad magadban, hogy - nem is meleg, de biszex - vagy, avagy sem, akkor térj rá a fent említett kérdésedre!


De, hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem semmiképp se mondd el neki, főleg, ha meg vagy róla győződve, hogy hetero. Talán - ha nagyon szeretnéd - mondhatnád, hogy egyik barátodnak bejön a srác (de persze ez később bonyodalmakat is okozhat, de legalább megtudhatod róla fixen az igazat)


Remélem tudtam valamelyest segíteni!

2014. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!