Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kaphatnám vissza? (meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kaphatnám vissza? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Megcsaltam a barátomat és rajtakapott. Rettenetesen kiakadt, amit teljesen jogosnak tartok. Megütött, de úgy gondolom, hogy megérdemeltem.

Ez az eset után döbbentem rá, hogy szeretem őt és mindenképpen vissza szeretném kapni. Kérlek adjatok tippeket, hogy mit tehetnék!

Nagyon szépen köszönöm!



2014. aug. 23. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mint egy nő de komolyan. Félelmetes.
2014. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szégyelld magad és teperj nála... De ha azt mondja, hogy vége, akkor tartsd ezt tiszteletben.
2014. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem megtörtént ugyanez, annyi különbséggel, hogy én voltam a megcsalt fél. A volt barátom mindent megtett, hogy visszafogadjam, de nem tettem. Ha egyszer megcsal, akkor máskor is megfog. Ezt elszúrtad! Lépj tovább és keress mást.
2014. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyírd ki, aztán magaddal is végezz. Könnyebb lesz a világnak
2014. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, csak utánad! ;)
2014. aug. 23. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Van ötletem de csak priviben írom meg! Ha érdekel akkor írj! ;)

sokan nem tudják, de van még reményed hidd el nekem!!! :)

2014. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!