Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ennyire bunkók a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire bunkók a férfiak ha megvan nekik minden? És miért dobják el az egészet ilyen egyszerűen? L

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki magára venné tisztelet a kivételnek!


Évfolyamtársamnak nagyon megtetszett az egyik barátnőm és mivel normálisnak tartottam és a barátnőm pedig nem nagyon talált hozzá illő partnert, segítettem nekik összeismerkedni. 1 évig nagyon jól megvoltak, mindketten hálálkodtak nekem, ohgy végre megtalálták a boldogságot. Most viszont a fiú képes volt megcsalni a barátnőjét. Elég nagy botrány lett, szakítottak, mert bejelentette, hogy neki hiányzik a kaland és így barátnőm nem tudta elfogadni. Össze akart jönni azzal a lánnyal, akivel lefeküdt, de miután megtudta, hogy még kapcsolatban volt, dobta és bocsánatot kért a barátnőmtől, mert nem tudta. Azóta viszont a srác próbálná magát visszakönyörögni, ami elég szánalmas húzás, tőlem pedig elvárja, hogy segítsek. Hát inkább nem...



2014. aug. 31. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

A nők is ezt csinálják. Mi jól megvoltunk, kvázi eltartottam, mégis nagyon sok sráccal megcsalt.


Azért csinálta szerintem, mert túl unalmas volt neki a biztos és nyugodt élet. Most inkább egy agresszív paraszttal jár, aki veri is. De ha ez kellett neki. Gondolom a te ismerősödnek is az akció hiányzott az életéből...

2014. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem mondom, hogy egyetértek vele. De akár hogy is vesszük a megcsaláshoz is (legalább) 2 ember kell.

A szeretet, szerelem jó dolog, de amikor egy idő után ellaposodik a dolog és az egyik fél részére már nincs benne "izgalom", akkor jobb békében elválni.

Sokan azért vannak együtt még 40-50 év után is, mert változatossá tudják tenni a közös életüket. (Szomszédaim mai napig mint a tinik. :) 70 éve vannak együtt!!!)

2014. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!