Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bonyolult helyzet. Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet. Nem tudok dönteni L SOS?

Figyelt kérdés
Szóval. az a nagy helyzet , hogy megismertem egy fiút , aki a legjobb fiú barátom lett. Nagyon szeretem és fontos nekem , olyan , mintha már nagyon rég óta ismerném. Sokáig gondolkoztam , hogy tetszik-e nekem? Egyszer úgy érzem igen , egyszer nem. Ez miért van? Tegyük fel nem tetszik...tudom , hogy ki az a lány , aki tetszik neki , és az a lány.. igen , tényleg csodás :) Nagyon fáj , mivel tudom , hogy azzal a lánnyal valószínűleg semmi nem lesz köztük. a fiú még reménykedik. Mondta annak a lánynak , hogy tetszik neki de a lány nem válaszolt...néha úgy viselkedik vele , néha meg nem..bonyolult. Ami igazából az én problémám....az az , hogy látom a fiút szenvedni...és emellett nekem is fáj , hogy miért pont az a lány? Azt hiszem , a fiúnak is leesett , hogy talán féltékeny vagyok...bár ezt még magam se tudom...talán csak arra vagyok féltékeny hogy olyan sokat foglalkozik vele és talán ez elvesz a mi időnkből. Ez a fiú olyan...szóval , kicsit kiismerhetetlennek tartom...mármint a lányok terén. nagyon rendes , arra törekszik , hogy senkit ne bántson meg ...írok rá példát _ lehet hogy csak a mi barátságunk miatt , de elég sokszor ölelget , puszilgat , hozzám ér...ami pedig számomra a másik idegesítő dolog...az az , hogy a szava járása , hogy a legtöbb lányt bébinek vagy babának szólítja. Szóval mit tegyek , mit lépjek? Szerelmes vagyok? Mi jön le a szavaimból? pls csak értelmes kommenteket írjatok

2014. aug. 31. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy szerelmes vagy belé, de még lehetsz.

A fiút passzolom, lehet, hogy tetszel neki.

2014. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes vagy, igen. Viszont nem hiszem, hogy ebből bármi is lesz.
2014. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat , bar ket eltero velemeny , szoval nem lettem okosabb. Irjatok meg :)
2014. szept. 1. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem is szerelmes vagy belé...am ha engem kérdezel, akkor talán a fiú is érez irántad valamit...(a jelekből ítélve)
2014. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!