Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szóval az úgy történt,hogy összejöttem egy fiúval akit tényleg nagyon szerettem,aztán egy hülyeségen összevesztünk,nagyon és olyanokat írt hogy "Tudod mit bameg megyek inkább,mert már úgy felbasztad az agyam hogy nem igaz" stb.

Később még én írtam rá hogy beszéljük meg a dolgot,ezalatt ő kibeszélt a legjobb barátommal.De kibékültünk

Hát elég jól voltunk,amíg hetekkel később rám írt hogy legyünk megint barátok,mert ezt nem így képzelte el.Vége lett.Megtudtam hogy azért szakított velem hogy az exével újra összejöjjön(még nincsenek együtt).Aztán a fiú olyanokat írt hogy amikor velem járt akkor üress szívvel mert nem igazán szeretett engem,pedig az előtt mondogatta hogyha elhagynám akkor öngyilkos lenne és amikor egyszer nagyon összevesztünk akkoris sírt.Annak a lánynak meg irogattja hogy őt senki nem érti meg,meg hogy ő a legrendesebb a bandából,azelőtt viszont ő irogatott ilyeneket nekem,meg ő mondta az xéről hogy miylen egy segg.hülye.Most meg neki ír ilyeneket rólam,meg az egész bandát kibeszéli(értelmezhetitek a "banda"szót úgy hogy osztály vagy csoport)

Szóval nem tudom most mi tévő legyek,nekem nagyon fájt mait tettTi mit tanácsoltok?



2014. szept. 1. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!Nem illetek össze!
2014. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, nyisd ki a szemed, oszlasd el a rózsaszín ködöt, eszed vegye át most az irányítást a szíved helyett, és lépj tovább, mert ez egy köpönyegforgató surmó. Ilyennel még is mi komolyat akarsz elképzelni? Semmi tartás nincs benne, ilyenre nem lehet számítani, támaszkodni, mint társra, barátra.
2014. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez egy idióta! Azt tanácsolom, SOHA NE LÉPJ VELE SEMMILYEN KAPCSOLATBA!


Se sms,se fb, se email,se telefon,se találka!

2014. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt az egészet úgy tudtam meg hogy feltörtem a csaj fb-jét,hogy megtudjam az igazat,amit terjesztenek róla,de így tudtam meg róluk rosszabb dolgot
2014. szept. 1. 13:09
 5/6 Szaszi8804 válasza:
Ne menj bele ebbe a játszmába !kesobb csak rosszabb lesz!
2014. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A csajjal egesz jol elvagyunk,de mikor az exem ott van akkoris probal kozel lenni hozzam,mert a fiu "ramaszik".Tehat ugy gondolom hogy itt a fiu a hibas mindenbe megis o teszi a martirt.
2014. szept. 23. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!