Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strat adale kérdése:

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.

Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, ő 17 én 21.

Sajnos a szülei nem engedik hogy együtt aludjunk, és nekem már mindenféle képen elkellet mennem dolgozni, és így nem sokat tudunk találkozni, reggel 6-tol 5ig dolgozok. Mikor haza érek ő az első, se fürdés se kaja, minden percet ami engedélyezett vele töltök. És úgy érzi el hanyagolom nem szeretem, többet szeretne de mit tudok tenni ilyen helyzetbe? 4órákat alszok naponta, enni is alig eszek az idegesség miatt, fizikai munkát végzek, már azt se bírom rám jön az ájulás.Nem tudom mi tévő legyek, nem mondhatok fel ilyen háttérrel. Nagyon nehezen találtam ezt a munkát is. Azért írok ide is mert barátaim nincsenek. Bulizni nem járok, semmit se csinálok csak dolgozok és vele foglalkozok. És ez így jó is lenne, csak nem becsüli meg, és nem fogja fel nekem ez milyen megterhelő. Szóval az ilyen tanácsok hogy kapcsolodjak ki buli stb, pls ne. Előre is köszönöm a válaszotokat!



2014. aug. 9. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát megmondom neked a frankót. A barátnőd egy elkényeztetett, eltartott kis sz.aros pi.csa, aki nem tudja mi az hogy dolgozni kell. Hagyd a francba. Persze előtte adjál neki :D
2014. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyi mindent megteszel érte,és ő ezt nem látja benne van a baj.Mond meg neki azt amit itt leírtál.
2014. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, és magyarázd el neki, hogy neked szükséged van pihenésre. Nem értem ennyi idősen, hogy nem érti ezt meg. (Én is 17 voltam mikor összejöttem az akkor 21 éves párommal.) Ha nem érti meg mond meg neki, hogy vagy ez vagy vége, mert mást nem tudsz tenni.
2014. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az.. Sok mindenen mentünk keresztül, mikor ő suliba járt, vagy gyakorlaton volt. ő is sokszor lógott hogy együtt legyünk,szüleivel nem voltam túl jóba (fenyegetés szinten) be másztam hozzá hogy együtt aludjunk mikor tudtam,de ennek már egy éve,gyanakvóak lettek a szülei így már felejtős, Napi szinten át megyek hozzá szóval szüleive helyre jöttek a dolgok, de mindig nem engedik az együtt alvást. de ez munka már komolyabbra fordult. 4 hónap múlva lesz 18, azt szeretném ha kitartana még, mert megértem az ő helyzetét is. De ő sajnos nem az enyémet. Nagyon nehéz egy kimerítő nap után haza se érni de egyből menni és hallgatni... és arra gondolni ne pihenj mert lassan mehetsz haza és még ezer egy dolgod van...
2014. aug. 9. 22:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor mondtam. De nem őszinte, mindig azt mondja meg érti, de közben meg nem. De nem akarom elveszíteni, nekem ő a tökéletes még így is. Csak így meg én fogok belebolondulni.
2014. aug. 9. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadod meg a tanácsainkat, mit vinnyogsz itt? Legyél PAPUCS !!!!!!!!!
2014. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tipikus olyan lány akinek már lezaljott minden a fejében,a vége nem lesz jó annyit mondok.
2014. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan el kéne vele beszélgess, mert egy majdnem 18 éves lány nem igaz,hogy nem tudja reálisan felfogni ezeket a dolgokat.Csak saját magamból indulok ki,mert anno 2-3 éve én is ilyen voltam.Folyton csak hisztiztem meg elégedetlenkedtem,mert az én barátom is pont ugyanilyen.Nem jár soha bulizni(nélkülem legalábbis),rengeteget dolgozik,nem nagyon vannak barátai.Aztán mos,hogy egy kicsit felnőttem,rájöttem,hogy az élet nem úgy megy,ahogy mindig mi akarjuk.Mert rájöttem,hogy nekem is egyszer lesz munkám és ki tudja milyen megterhelő lesz meg megtanultam értékelni,hogy törődik velem és amennyit tud,velem van.Ő ezt sajnos még nem tudja és fel kéne nyitni egy kicsit a szemét,mert lesz,amikor már nem őt tartják el,hanem neki vagy nektek kell eltartanotok a gyerekét/gyerekeiteket.Ne hagyd,hogy kikészüljél ilyen fiatalon idegileg és rángasson így egy lány,mert akkor az később csak rosszabb lesz!
2014. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy 19/L voltam.
2014. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!