Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egyszer ti is szeretitek a szexet, miért viselkedtek úgy, mint ha nem szeretnétek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 20:31
 1/6 anonim válasza:
Hogy küzdjetek érte, és így értünk is.
2014. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Ha van egy számomra érdekes pasi, akkor nem szoktam úgy tenni. De akárki jöttmenttel nem ébred fel bennem a vágy, csak mert ti pasik azt szeretnétek, hogy pont rátok gerjedjünk...
2014. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2.

már épp kérni akartam, hogy sértődj már meg és vágd be a durcit...

2014. jún. 23. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátom szerint nimfomániás vagyok :D :D :D
2014. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy érted, hogy úgy tesz vki, mintha nem szeretné. Tényleg nem. Arra érted, hogy vki miért nem fekszik le első szóra? Ha igen, én speciel azért, mert hosszú kapcsolatban gondolkodom, ahhoz meg bizalom kell. Nem fogom azonnal odadobni magam vkinek, aki lehet, hogy csaj lyukra játszik. Ha emiatt vki elkezd hisztizni, hát, nem veszítettem vele sokat.

De ha már hosszú kapcsolatban vagyok vkivel, akiben megbízom, annak nem jutalomfalatkaként kezelem a szexet, hanem fantasztikus dologként, számomra is ajándékként.

2014. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdező valószínűleg semmit nem ért a nők nyelvén, emiattt rengeteg visszautasításban volt része és ahelyett hogy magában keresné a hibát a nőket okolja.
2014. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!