Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van remény ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suttogó2 kérdése:

Szerintetek van remény ha barátnőm szakít velem mert féltékeny voltam?

Figyelt kérdés
megunta amiért féltékeny voltam és ő szakított velem, pedig nem beszéltem vele csúnyán. Természetesen elmondása szerint nem csalt meg, de nekem ez mégsem tetszett h 4 férfival iszogatnak a szomszéd házban amit béreltek a munkások. Nagyon szeretem őt és ő is engem, hiszen ott hagyta értem német országi munka helyét mert még sosem szeretett senkit ennyire. A két csaj tömte a fejét.. most lesz 1 hónapja,hogy szakított velem írtam neki minden nap, hívtam is ,hogy bocsásson meg beszéljük meg, de annyira makacs és haragszik hogy nem akar beszélni azt mondja nem érdeklem. na most ő minden nap belép a facebookomba és nézi,hogy kivel épp mit beszélek.. ha nem érdeklem őt akkor miért is? Nagyon szeretem őt és vissza szeretném kapni. szerintetek van remény? nem tudom mit tegyek, nekem csak ő kell.

2014. szept. 3. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha annyira utálja a féltékenységet mint pl én, akkor nincs esélyed, mert elvágtad magad...


Attól, hogy ő szakított, még szerethet. Elszakadni nem könnyű érzelmileg. De ésszel tudja, hogy a féltékenység idővel csak rosszabb lesz mert nem tudsz benne megbízni. Megmérgezi a kapcsolatot.


Mert a féltékenység csak ennyi: bizalmatlanság.


És igen, egy idő után idegőrlő, hogy nem tehet egy lépést sem anélkül, hogy bizalmatlankodnál, nem lehetnek haverjai mert te pattogsz...

Iszogatott pár pasival, nagy ügy.... Ebből látszik hogy éretlen vagy egy normális komoly felnőtt párkapcsolatra.

2014. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!