Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek volt már betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már betegesen féltékeny barátja az hogyan élte át? Mikre volt képes az illető? Tudtok írni pár dolgot arról van e olyankor remény még mikor a féltékenység elviselhetetlenné válik mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

még nem volt ilyen, de engem nagyon zavarna

ha betegesen féltékeny ok nélkül, lehet szakítanék vele

2013. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavart , mert pont én voltam az:D szerencsére azóta már megváltoztam.
2013. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát hiába szeretem lassan már az őrületbe kergetem magam reménykedem reménykedem de nem tudom van e értelme.Oka nincs rá sosem megyek egyedül sehova sőt nem is tudnák már lassan a hajam állására azt mondja biztos megcsaltam azért van egy hajszál arréb.. aztán majd kedveskedik... veszekedés veszekedés után jön hogy szakítunk mjad sír nekem hogy ne hagyjam el én meg megbocsájtok.. nem tudom mi legyen
2013. júl. 15. 19:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Én össze se jönnék olyannal, akiről azt gondolom, hogy féltékeny típus. Nagy valószínűséggel azért, mert a családomban volt ilyen, és csúnya vége lett. A férfi öngyilkosságba kergette a nőt a folytonos (ok nélküli) féltékenykedésével.
2013. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miota vagytok egyutt itt az a kerdes ? Csodalom, hogy egy ember se kerdezte meg. Magamrol beszelek most a kovetkezoben. Nagyon de nagyon feltekeny tipus vagyok. Robbanok ha mar csak egy egy fiut be lajkol fb-n. De most jon a bokkeno. Bizalom. Vagyis ? 6 honapja vagyunk egyutt, ez elso honap lazan ment ,mert nem szerettem, ergo nem is erdekelt semmi. Jott a 2. honap. Megszerettem, beleszerettem es robbantam ha mar csak lajkolt egy fiut, vagy ha valakivel sms-ezet. 2 honap alatt nem lehet bizalmat szerezni, erted a lenyeget ? 3. honap mar jobban ment, mivel kezdtem megbizni benne. Tulsagosan is. Mar nem volt annyi vita a feltekenykedes miatt. 4. honapban meg jobb lett, mert megertettem, hogy a huseghez nem kell poraz.. Mar azert voltak a vitak, hogy nem erdeklem ot es nem szeretem, mert nem feltekenykedem. Vicces volt :)

Szoval a lenyeg, hogy ha ilyen ''kezdo kapcsolatban vagyok'' akkor bird ki, mert a fiuk tobbsege nem azert feltekeny, mert az olyan jo, hanem azert mert borzasztoan szeret es nem akarja, hogy mas fiu-e legyel !

De ha mar ilyen 5-6.honap vagy akar tobb idelye vagytok egyutt az akkor mar beteges, DE VISZONT abban az esetben meg ez sem beteges, ha a BIZALMADAT elvesztetted az o szemeben es azert nem tud megbizni benned. Akkor ne ot okold, hanem megad, amiert csalodnia kellett benned.

2013. júl. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ywerd ***** válasza:

Szerintem ha egy manus betegesen féltékeny ,annak az alábbi okai lehetnek:

1. van rá oka(félrement a másik már előtte)

2. neki jut eszébe hogy félremenjen,és kivetíti a másikra

3. önértékelési probléma

4. letárgyiasítja a nőt,a tulajdonának tekinti,nem önálló személynek.Ezzel azt öli meg a másikban amit megszeretett

Ha elviselhetetlenné válik,rúgd ki.Úgy akarod leélni az életed hogy állandóan veszekedsz,magyarázkodsz?Ajánlj neki orvost.

2013. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ok semmikép sincs egyszerűen nem tettem semmit minden percben velem szval nem értem...
2013. júl. 16. 13:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Es mennyi idelye vagytok egyutt ? Fogadom 1-2 honap :)
2013. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
egy év egy hónapja:)
2013. júl. 16. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:

a legundorítóbb az volt, amikor meghalt egy barátom, és az első pár óra sokkos sírása és vigasztalás után közölte, hogy neki rosszul esik, hogy egy másik fiú miatt sírok.

volt, hogy azért hitte, hogy megcsaltam, mert sáros volt a cipőm, és szerinte nem voltunk együtt sáros helyen az utóbbi napokban...

meg egyszer megbeszéltük, hogy nálam találkozunk, és hazafele menet őrjöngve hívott, hogy hol vagyok - kiderült, hogy elém jött a sulihoz, de nem voltam ott (még maradtam beszélgetni), és ebből egyenesen arra következtetett, hogy mással randizom. egész nap esedeznem kellett a bocsánatáért.

21l

2013. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!