Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet egyszerre 2 lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FüvesFüles kérdése:

Hogy lehet egyszerre 2 lányt szeretni?

Figyelt kérdés
Na az a lényeg hogy volt egy 1 éves kapcsolatom 20.án szakítottunk, és összejöttem 25.én egy másik lánnyal akit megszerettem, de még mindíg nagyon szeretem a volt barátnőmet!:/ Nagyon rossz mert a volt barátnőm szeretné újra kezdeni, de nem tudom mit csináljak...1 évet voltunk együtt és 9hónaposak voltunk amikor megcsalt, de megbocsájtottam neki, és sok mindenen keresztül mentünk és rohadt nehéz! :( mit tegyek?

2014. szept. 3. 22:12
 1/5 papagenou ***** válasza:
az esetek túlnyomó többségében, aki egyszer megcsalt, újra megfog. ne hagyd, hogy játszanak veled.
2014. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Masked Magician válasza:

Nem feltétlen értek egyet az elsővel.

Egyszer megcsalt az lehet puszta kiváncsiság, ha már másodjára tenné, akkor egyet értenék de így nem.

Így javaslom béküljetek ki, mert annak semmi értelme, hogy egy másik kapcsolatba kezdesz úgy, hogy a régit szereted.

Mindenkinek jár még egy esély.

2014. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

El kell döntened kit szeretsz jobban. Ha most együtt vagy az új lánnyal, de ennyire nagyon hiányzik a másik, akkor talán érdemesebb lenne újra vele. Ezt neked kell érezni. Ha olyan fájón hiányzik, és úgy érzed hiba volt a szakítás, akkor menj vissza hozzá. Viszont ha csak a megszokás, vagy a lelkiismeret-furdalás hajt hozzá vissza, és a mostani lánnyal igazán boldog vagy, akkor vele maradj. De mondom, ezt csak te tudhatod, mi nem látunk beléd. Ezt magadban kell elrendezni. Kivel vagy/lennél boldogabb?


A megcsalás mondjuk gáz. De egyszer történt, úgymond hibázott, vagy valamiféle kapcsolatban volt a sráccal? úgy értem többször is lefeküdtek. Bár ezt nem biztos hogy tudod... Bízni tudsz benne ezek után? Mert ha nem, akkor megintcsak megette a fene.


És ha jól látom az ez az egész nem rég történt. Várj még egy kicsit, emészd a dolgot. Mondjuk ennyire egyik kapcsolatból a másikba ugrani, az szinte sose szerencsés dolog...

29n

2014. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az az igazasag hogy amiota megcsalt mar tiszta feltekeny vagyok mindem sracra akivel lemegy, pedig csak haverjai, es barmit tenne nem tudnek benne ujra bizni...de szeretem, hianyzik, meg ugy komolyan nem csalt meg csak smaroltak a volt legjobb haverommal, meg egyut voltak 3 hetig kb, csak az fajt a legjobbam hogy ilyeneket irogatott neki hogy szereti es vele akar lenni stb stb....de ott az a sok emlek amit ateltunk meg ahogy ram tud nezni azzal a gyonyoru kek szemeivel.....ja mellesleg azt elfelejtettem odairni hogy: 19F
2014. szept. 3. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!