Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre lehet két nőt szeretni? (lent)

Figyelt kérdés

Egy nálam jóval idősebb férfiról van szó.

Nekem amikor megismertem azt mondta, h szakítófélben van a párjával, ezért hosszú idő után, de összejöttünk.

A pasi azóta sem szakított a másik nővel... Nekem lelkiismeretfurdalásom van...

Többször elküldtem a pasit, de ilyenkor a csillagos eget is lehozza... fűt -fát ígér... elhalmoz mindennel... Bemutatott a barátainak, bevállal nyilvánosan is... Akik látnak minket úgy tudják, h a barátnője vagyok, és együtt élünk. De ez mind hazugság,és megvisel.

Mondtam neki, h ha szeretne engem választana, akkor nem lenne dilemma...erre csak annyit válaszolt, h miért nem lehet két nőt szeretni? Én azt mondtam, h akkor válassza a régi barátnőjét, de azóta sem hagy békén.


2014. máj. 6. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem, legalábbis szerelemmel nem
2014. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél határozott, ide vaskezű fellépés kell. Mondd meg neki kerek perec, vagy te, vagy a másik nő, a kettő együtt nem működik. Ha pedig ezt nem teszi meg, küldd el szépen melegebb éghajlatra, és keress nála jobbat (mert ezek alapján bizony jobbat is találsz).
2014. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze neki könnyű két nőt is hülyít.Gerinctelen,bunkó embernek tartom az ilyet.Szerintem hagyd őt a fenébe.Kerüld el,ne beszélj vele.Hazudhat akármit,nem szeret téged,csak szórakozik.
2014. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahol lehet.

A régihez sok dolog kötheti, élete része (volt).


Az uj a jelen és a boldogság, de sosem lesz elég ereje hogy a régit lezárja.


Jó megoldás nincs , csak kevésbé rossz.

Ha maradsz, örlődsz - rámegy a kapcsolat.Ha esetleg mégis lezárja a régit , már nem lesz az az egész ami volt.(nem fogja lehozni a csillagokat, mert már hozott egy nagy áldozatot)

Ha lelépsz, sokáig bántani fog a "mi lett volna ha" kérdés...

2014. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen.

Nekem az a legbántóbb, hogy néha a fejemhez vágja, h nem vagyok elég toleráns, (olyan mint az otthoni párja,) mert megesik, h féltékenykedek


Holott: Mehetnék az élettársához kitálalni, de nem teszem meg. nem dúrom szét a kapcsolatát. Miért hasonlít össze vele? Akkor lenne fer, ha a másik nő is annyit tudna, mint én, és akkor néznénk meg, h ki mennyire "sárkány".

2014. máj. 6. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!