Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két férfit szeretni egyszerre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfit szeretni egyszerre?! És melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Nos az én helyzetem kissé bonyolult, pár hónapja lett vége egy több éve tartó kapcsolatomnak. Nagyon szerelmesek voltunk egymásba és a mai napig szeretem őt, de közös megegyzés alapján (főként én ) véget vetettünk a kapcsolatnak. Sok volt a nézeteltérés és ebben az is szerepet játszott, hogy a volt páromnak akkor sok magánéleti problémája volt, ami miatt a dühét rajtam töltötte ki. Ez a végén odáig fajult, hogy besokkaltam. Fájdalmas volt szakítás és ahogy hallottam őt is rendkívül megviselte. Időközben megismerkedtem egy másik fiúval, ő totál ellentéte volt az exemnek! Az a tipikus kissé "rossz fiú" kategória, sportos test, megnyerő kisugárzás, helyes arc és fiatalabb is volt a volt páromtól pár évvel. Rettentően megfogott benne azonnal valami, nagyon erős vonzódás volt kettőnk között már az elejétől, és annak ellenére, hogy másabb a stílusa abszolút oda figyel rám, kedves, és érezhetően megbecsül. Viszont pár napja véletlenül összefutottunk az exemmel a városba.. nagyon nehéz volt... utána csak ő járt a fejemben és azóta is rengteget gondolok rá, hisz az egész életem vele terveztem már, teljesen egyek voltak a cééljaink és a jövőképünk. Ő egy komoly, nagyon megfontolt ember az akibe a végletekig meglehet bízni. Nem tudom mit tehetnék, bár hülyén hangzik, de úgy érzem, hogy mind a két férfira szükségem van. Mind a ketten annyira mások, az egyik komoly és célratörő, míg a másik inkább csak a mának él de minden olyan szenvedélyes vele, mintha sose lehetne megunni.A volt párom az akkori véletlen találkozónál kifejtette, hogy nagyon szeret és szeretné, ha kibékülnénk. Semmi esetre sem szeretném egyiküket sem megbántani vagy megcsalni, szóval mindenképpen és minél előbb lépnem kell valamit. Úgy érzem, hogy most vagyok ott , hogy eldönthetem mi legyen a további életemmel és félek, hogy rosszul fogok dönteni. A környezetem az exemet szeretné vissza, szerintük ő az akivel teljes lehetne az életem, de ez annál sokkal-sokkal nehezebb. Volt már valaki hasonló helyzetben? Csak értelmes válaszokat kérek!
2014. febr. 17. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
mennyi ideje ismered a fiatalabb srácot?
2014. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most komolyan tolunk varod a valaszt, hogy a Joskat vagy a Lackot valaszd?


Hat dobj fel egy ermet!

2014. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!