Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak vagy ne? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? (részletek lent)

Figyelt kérdés
4 hónapja járok egy sráccal. Ő nagyon szerelmes, azt mondja, még soha senkit nem szeretett így. Nekem is nagyon fontos ő, de képtelen vagyok olyan intenzíven érezni iránta, ahogyan ő irántam. Mindig azt mondja, hogy a szíve már akkor dobog, mikor meglát, én viszont nem érzek ilyet. Annyira nehéz ez a helyzet, mert annyira a szívemhez nőtt, annyira fontos nekem, úgy becsülöm, mint embert, de úgy érzem, ez nem az a szenvedélyes, "libabőrös" szerelem, amit ő érez irántam.

2014. szept. 4. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4hónap az semmi, ha már nem vagy szerelmes akkor hagyd. Amikor 45 évig leszel libabörös mert meghallod a hangját na az lesz a nagy Ö.
2014. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy kapcsolatban a tisztelem és becsülöm nem elég. Ha nincs szerelem részedről, aminek 4 hónap alatt már alakulni kéne, akkor inkább hagyd, ne kínozd tovább a fiút. jobb még az elején tisztázni a dogokat, és csak tiszteletből ne maradj vele
2014. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Ha 4 hónap alatt nincs szenvedély, megszokásból ne maradj mellette sztem.
2014. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szakítás ez, az szerelmes párok közti dolog. Ilyen meg itt nincs.

Iránta is becsületesebb volna tisztázni ezt, azért mert megkedvelted ne fogadj el olyan kötöttséget, amire nem vágysz.

2014. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ok ez a szakításra. Hiányozni fog neked nagyon! Ismerem az érzést..://
2014. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!