Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.. Most jöttünk össze vele augusztus 20.-án.. Osztálytársam lett (most kezdtem a gimit) Alig ismertem egy hete de máris összejöttünk. Tudom,hogy korai volt + házi nyúl de beleszerettem.. De az utóbbi időben már nem érzem iránta azt amit anno.. Mit tegyek? Ő nagyon szeret engem és én is szeretem valamennyire de inkább barátság.. Tippek?

2014. szept. 3. 18:58
 1/7 anonim válasza:
közöld vele
2014. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki. A legjobb, ha tudja. A többi meg rendeződik.
2014. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Pár napja ismered, de már összejöttél vele? Milyen alapon?

Csak nekem furcsa, hogy mostanában csak összecsapódnak, mint a lovak az istállóban, minden érzelem nélkül?

2014. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen hogy egy idő után nem éreztem semmi. Szakíts az a legjobb :)
2014. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen párja napja ismertem és összejöttem vele.. Amolyan első látásra szerelem volt.

A többi választ köszönöm:)

2014. szept. 3. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem szerelem, csak tetszik neked a külseje. Egy párkapcsolathoz kevés.
2014. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha most kezdted a gimit, akkor 14-15 évesen ez az összejövünk, de 2 nap múlva szakítunk teljesen normális. Ne aggód túl, mondd meg neki, hogy bocsi, de már nem úgy érzem. Ez nem szerelem, mire építenétek szerelmet, mikor a kapcsolatotok 13 napos? Ráadásul 15 évesen? Egyébként nem házinyúl, ő az osztálytársad, nem a nővéred barátja. Nálunk mindenki mindenkivel összejött, volt olyan, akik nem is beszéltek egymással, de ők egy pár. :D Megpuszilták egymás száját, és akkor ők már szerelmesek. Mondjuk én 13 éve voltam 15 éves. Azóta mondjuk sokat változott a világ.
2014. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!