Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel ennyi volt? Vége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel ennyi volt? Vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a barátommal egy másik lány miatt. Nem tudom hogy a képben van -e még (ő azt mondja rég nincs és csak én vagyok )de engem sajnos foglalkoztat. Ép ültünk egy cukrászdában és feljött témának és nekem volt egy megjegyzésem amire csak annyit mondott,ő sem kérdezi mi volt a múltban. Én ezt igennek vettem a kérdésemre és megsértődtem.

Későbbsajnos azt mondtam neki,hogy akkor menjen a csajhoz és csináljon vele amit akar.

most az van hogy még a telefonját is kikapcsolta . Írta viberen az esett után valamennyivel ,hogy hol vagyok és kérdeztem miért érdekli. Azt válaszolta mert érdekli hová mentem. Kérdeztem tőle ő hol van,sms-ben is. Írta viberen ,hogy keres engem.Vagyis inkább úgy írta "keresnek téged" de lehet csak elírta vagy tényleg így akarta... megírtam hol vagyok és hogy jöjjön oda mert indulni kellet volna a buszhoz de azt írta egy játékboltban van és kiállt a kirakatba. Erre azt írtam nagyon vicces látom jó kedvében van amire az volt a válasz "nem vagyok". vártam rá,hívtam de semmi. Írtam neki,hogy nekem muszáj menni mert ez az utolsó buszom. Közben hívtam de nem vette fel hanem kinyomta. Hívtam újra és újra és újra de mindig ez volt. Ekkor már kétségbe estem és csalódott voltam és olyanokat írtam neki,hogy úgy látom Megfogadta amit tanácsoltam,meg hogy. hívom és ő direkt kinyomja és ezek szerint tényleg nem szeret mert még utánam se jött pedig én az állásomat is kockáztattam miatta amit úgy látok nem kellet volna. Szia minden jót. És hogy legalább annyit mondhatod volna,hogy nem akar engem és nagy csalódást okozott. Utána hívtam de már kikapcsolta a telefont és látta mit írtam neki. Utána még írtam hogy bocsásson meg,szeretem és beszéljük meg személyesen de ezt már nem látta. Azóta nem tudom elérni és félek hogy tényleg a csajnál van :'(



2014. szept. 4. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem a csajnál van! Elege lett a hisztidből!
2014. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De utálom az ilyen játszmázást...
2014. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is gyerekes volt, de szerintem sem neki kellene bocsánatot kérnie. Nekem már volt valakim, akiből nemcsak kiábrándultam az állandó ok nélküli féltékenykedése miatt, de szabályosan rémálom lett minden találkozás vele, és megkönnyebbültem, amikor vége lett. Egyébként azt is szakításnak lehet venni a részedről, hogy menjen a másik lányhoz.
2014. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem akartam vagy akarok szakítani. ő is sokszor mondott már nekem olyat,amiről azt hittem szakítás.

hogy ok nélküli vagy sem nem tudom,de ha még akkor is találkozgatott vele mikor mi már együtt voltunk és ő akarta annyira látni a csajt akkor lehetséges hogy mégsem ok nélküli.

2014. szept. 4. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 A játszma az nem ilyen. Ez inkább az orbitális fasság kategória.


Hát kérdező, másik csaj ide vagy oda, nagyon nem ártana megtanulnod előbb gondolkodni és csak utána kommunikálni. Ahogy az előző is mondja a menjen a másik csajhoz mondatod is elég ok a szakításra, de az utána következő viberes/sms-es vadgalkozásod után nem hiszem, hogy kíváncsi lenne rád.

2014. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát ezek szerint mégis kíváncsi rám mert kereset.
2014. szept. 5. 18:49
 7/9 SoulEater7797 válasza:
Ezért nem akarom még kapcsolatot :D
2014. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SoulEater7797 válasza:

akarok*


Ezt hogy a bánatba írhattam el?

2014. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
meg is érdemlitek egymást.
2014. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!