Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 40 évvel idősebb pasi tetszik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évvel idősebb pasi tetszik! Lehet jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

21 vagyok, még tanulok, de most a nyári gyakorlatomon megismerkedtem egy jóképű szakmabelivel. Ő kezdett felém nyitni, meg is lepődtem. Akkor még nem tudtam, hogy 60 éves, mivel annyira jó formában van, hogy olyan 45-50-nek tippeltem. Elvált, két fia van, akik nálam is idősebbek.

Imponáló a megjelenése, a viselkedése, udvarias, nem rámenős, de azért érezteti, hogy ő talán többet is szeretne egy szimpla munkakapcsolatnál. Értelmiségi ember, jól keres, de itt szögezném le, hogy nem a pénze fogott meg benne, hanem én is érzem azt, amikor vele vagyok, hogy egy hullámhosszon vagyunk, hasonló a személyiségünk, a gondolkodásmódunk.

Persze a félsz megvan bennem, hogy talán csak pár éjszakára kellek neki (amit jobban belegondolva nem tudok elképzelni róla), hogy ha esetleg mégis összejön, akkor a volt felesége, a fiai utálni fognak, pénzhajhász r*bancnak fog engem a környezetem gondolni, pedig nem így van.

Még nem vagyok szerelmes, de el tudnám képzelni magam vele egy párként, és belé tudnék szeretni, mert emberileg egy tünemény. Nyitott, őszinte, szókimondó, határozott egyéniség, mellette igazi nőnek tudnám magam érezni.

Mindig is a koromnál sokkal komolyabban viselkedtem társaimmal ellentétben. Bevallom, mindig az idősebb férfiak jöttek be, úgy gondolom, nekem egy ízig-vérig férfire van szükségem, nem egy nagyra nőtt kisgyerekre, mint a velem egykorú fiúk.



2014. aug. 23. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem gond, ha nincs érdek
2014. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Hosszútávon nem működne. Gondolj bele, te 10 év múlva még csak 30 leszel, ő meg...70. Szóval itt már nem csak a generációs különbségekről van szó-de persze azokról is-hanem olyan dolgokról mint, családtervezés...akármi. Mondjuk számomra érthetetlen, de kinek a pap kinek a paplan
2014. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
És hogy gondolod ezt a kapcsolatot? Lehet 2 év múlva elviszi a szívinfarktus. Hosszú távon felesleges tervezni, gondolj bele, tegyük fel, te leszel 35 éves, ő pedig már járni sem fog bírni.
2014. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha te nem úgy állnál hozzá, hogy hosszútávra tervezel? Egyszerűen érezd jól magad vele 1-2 hétig vagy pár hónapig, aztán lépj tovább.
2014. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Viagarával a szex is működni fog... Elég ha max 30ig ismerkedsz... Nekem valahogy nem igazán jönne be ha egy nagypapa korú ember nyomulna rám. Meg képzeld magad a fiai helyzetébe, idősebbek ők mint a saját mostohájuk? Röviden: CIKI, de nagyon. 21N
2014. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Igazatok van, hosszú távra nem lenne érdemes tervezni ekkora korkülönbséggel. Tényleg lehetséges, hogy csak kapuzárási pánik. A mostoha szerep pedig nem ciki lenne, hanem maxigáz... nem tudnám elképzelni így magam a családjában. Bárcsak 30 évvel később született volna, vagy én 30 évvel előbb. :(
2014. aug. 23. 10:44
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Most erre mondjam azt, hogy akkor járnál jobban, ha csak pár éjszakára kellenél neki. Egyébként meg simán lehet hogy örökre szívesen megtartana.


Ha eddig csóró voltál, meg tudom érteni azt, hogy pár évig szívesen utazgatnád körbe a világot egy öregebb gazdag fazonnal, 20 év korkülönbségen már nem nagyon akad fel ma senki, de 40 év az durva. Gyakorlatilag ezt kb. minden normális férfi úgy értékelné, hogy pénzért hajlandó vagy eladni magadat.

2014. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

Nem vagyok csóró, nem a pénzére hajtok, nem kellene nekem tőle semmi, a személyisége fogott meg, és inkább azt várnám tőle, hogy értelmileg és érzelmileg többet nyújtson, mint a korombeliek.

2014. aug. 23. 10:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Mitől lesz valaki nagyranőtt gyerek?
2014. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9

Elnézést kérek a fogalmazásért korombeli fiúktól/férfiaktól, de sajnos ez az igazság, persze vannak kivételek. Úgy értettem, hogy ők szellemileg még nem nőttek fel, nem olyan érettek, amilyenek a velük egykorú lányok, akiknek szerintem nem minden vágyuk, hogy huszonévesen gyerekből férfit neveljenek az anyjuk helyett.

2014. aug. 23. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!