Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel összevesztünk és szünetet kért. Van még jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Mindketten 18 évesek vagyunk, nagyon szeretjük egymást. Egyik este kiderült (elmondtam), hogy egy buliban nyomultam más csajra, de fogdosáson kivül nem volt más (se csók, se szex) és nagyon megbántam, mindig szeretem. Ő ezt elnézte, és azt mondta meglátja, hogy lesz. Ma találkozni akartam egy haverommal, inni párat mivel költözik el és nem látom már nagyon szerintem. Barátnőmnek ez nem tetszett mivel vele voltam mikor történt az incidens. Azt mondtam küzdök érte és visszanyerem a bizalmát de azzal, hogy ma iszok, kiakadt. Szünetet kér, mivel hogy szerinte nem teszek érte. Pedig szerintem más módon tehetek érte, anélkül, hogy elvesziteném egy haverom (2 évig költözik ki). Egyértelműen hibás vagyok, de szerintetek meg tud bocsájtani? Bármi tapasztalat, hogy szerelem közbeni szünet nem szakítással végződött?
2014. aug. 22. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Küzdj érte, jobbat nem mondhatok.

L

2014. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel szünetet kért és nem azt mondta, hogy vége, van még jövője. Szerintem azt várja, hogy ne igyál többet, mert félti a kapcsolatot. Próbálj meg nem inni alkoholt, mond el neki, hogy érte képes vagy abbahagyni és bizonyítsd is be. Valószínűleg ezért akadt ki. Egy próbát megér szerintem ha fontos neked.
2014. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen "haverokban" én se bíznék meg a barátnőd helyében, mert haver az lenne, aki leállított volna a buliba és azt mondta volna neked, h "Tesó, neked barátnőd van!". A fogadásról beszélve: Miért kell belemenni ilyenbe? Szerintem nem szerelmes az a pasi, aki képes még csak fogadásból is rányomulni egy csajra és szerintem még viccnek is rossz, mert honnan tudod, h nem egy érzelmes lányra nyomulsz rá, aki már 100 csalódáson van túl és még te is ráteszel egy ilyen gyerekes fogadással.. Helyesen teszi a barátnőd, h alaposan átgondolja, h egy gyerek vagy egy férfi kell neki!
2014. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet jövője nyugi! Ha nem lenne akkor nem szünetet hanem szakítást javasolt volna
2014. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!