Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam? Illlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LoveThis kérdése:

Mit érezhet irántam? Illlet érezhet egyeltalán irántam valamit? Lehet még köztünk valami a közeljövőben?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve lesz hogy nagyon szerelmes vagyok egy fiúba. Eleinte nem tetszettem neki de utánna úgy vettem észre hogy igen. Egy suliba járunk,néha szemeztünk (de lehet hogy csak beképzelem magamnak). Viszont amikor én próbáltam közeledni felé ő bunkó volt, amikor ő nyitott volna én utasítottam vissza. Valamelyik nap próbáltam vele beszélni de nagyon bunkó volt. Úgy vettem észre hogy továbblépett már a nyár folyamán, viszont amikor beszéltem egy helyes fiúval az osztályból ő is oda jött hozzánk és próbálta úgy alakítani hogy minél kevesebbet beszéljek a másik fiúval. Viszont mostmár nem érzem úgy hogy szeretne...

2014. szept. 5. 15:49
 1/2 anonim válasza:
Valoszinu hogy a vonzodas kolcsonos volt, biztos bejottel neki ha o is kozeledett feled! Kar volt elutasitanod, ezzel adtal egy nagy pofont a szarnak...probald meg keresni, ha megint visszautasit vagy bunko hagyd...esetleg varj h keres e..ha igen nyert ugyed van ha nem keres akkor felejtsd el..az lesz neked is a legjobb :))
2014. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszért! :)
2014. szept. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!