Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat vmit vagy csak játszan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat vmit vagy csak játszani akar? És hogyan tudasam vele h én tőbbet érzek iránta? Vagy egyeltalán tudassam vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel rég óta ismerjük egymást és mostanság találkozgatunk de neki tetszik egy màsik lány de közben magához huz ölelget az ölébe huz a tekittetemet keresi és a kezemet is probâlta megfogni meg már a számomat is elkérte és olyan mintha akarna vmit. És én kezdek iránta többet érezni.
2014. ápr. 13. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges köröket futsz, ha tetszik neki a másik csaj akkor tabu az egész.
2014. ápr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad, ha tetszik neki egy másik lány. Lehet, hogy csak szexre leszel jó.
2014. ápr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi,mondjuk a sràc nem az a tipus aki "csak egy éjszakára kellesz" ês arra a másik csajra azt mondta h ugy se lesz belöle semmi… nekem meg azt h ne szoljam le mârmint a srácot mert ki tudja h lesz e köztûnk vmi… uh ezèrt nem értem :/
2014. ápr. 13. 08:02
 4/5 anonim ***** válasza:

1, jol esik a kozelseged neki,de nem akar tobbet vagy nem meri megmondani

2, talonban tart,ha nem jonne ossze a masik " lo nincs ,jo a szamar is"

3, ..

.

.

.

512 , amig nem kerdezed meg,ugysem tudod meg. Egy probat siman meger

2014. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van köszi :)
2014. ápr. 13. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!