Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztis vagyok, ez belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis vagyok, ez belefér egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 19:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Itt jön az, hogy igenis számít a belső (is)! Tehát lehetsz te bombanő, a "hisztis" az egy elég negatív belső tulajdonság, hosszú távon biztos nem tudnám tolerálni, elviselhetetlen.
2014. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ha csak kicsit és néha akkor igen. de egy idő után megölsz a hisztijeiddel a másikban valamit, tapasztalatból mondom.
2014. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

:) Azért nem földön fekvős, követelőzős, jelenetrendezős...


Inkább:

ha túlhúzza az agyamat, már nem mindig tudom humorral kezelni.

(Pl inkább picit vissza piszkálom, vagy megkérdezem, h miért cseszeget, az már hiszti)

2014. szept. 5. 19:28
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez csak önuralom kérdése. Ha nem tudsz magadon uralkodni, és állandóan minden sz@ron hisztizel, azt szó szerint senki sem fogja neked tolerálni. Azért tűrjön mindent el a pasi, mert te nem tudod magadat kordában tartani? Szóval szerintem szokj le a hisztiről, ügyelj rá, és meg fogod szokni hiszti nélkül is lerendezni a dolgokat. Ez az a tulajdonság, amit az emberek 99%a nem fog neked elviselni.

2014. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 RRR ***** válasza:
100%
szeretkezzetek többet az eléggé segít ezen a gondon
2014. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ilyen formában még simán belefér.
2014. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Igazatok lehet.


Talán a pasimnak is sok.

Mindig összehasonlít az exével, aki nem volt "hisztis"... Mellette hetekre el lehetett tűnni szó nélkül, csalhatta orrba szájba, becsapta és még a nő kért bocsánatot... Na jó ez a másik végzet, de nálam is ezt próbálgatja, ez nem esik jól.

Tudom, h azt szerette bennem, h nyugis vagyok, meg elviccelem a dolgokat. Remélem, h még nem rontottam el nagyon.

2014. szept. 5. 20:03
 18/19 Sertés ***** válasza:

Mondjuk azt a javadra kell írni, hogy ezt a hibát látod magadban. Az elviselhetetlenül hisztis nők abszolút nem tartják magukat annak, sőt inkább az őket "bántó" környezetüket látják el cifra jelzőkkel...

Egyébként, gyakran még a nagyon hisztis lányok is remekül gyógyíthatók egy babával. :-)

2014. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egy valóban jó párkapcsolatba belefér!

Ha nem akkor az a kapcsolat nem érzelmi.

2014. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!