Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatba belefér, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatba belefér, hogy társkeresőzök?

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony amúgy az önbizalmam, próbáltam már régebben megölni magam, minden nőt szebbnek látok, stb. Tényleg durva a helyzet.

Van barátom már 1,5 éve, de ő nem olyan típus, hogy bókolgat. Szokott, de nem sokat.

És azt veszem észre, hogy nagyon alacsony lett újra az önbizalmam.. Tegnap felmentem társkeresőre, beszéltem 2 pasival, akiknek bejöttem, meg stb, és újra lett önbizalmam.


Szóval szerintetek ez belefér?


2013. jan. 31. 17:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mit számít az? Szerinted belefér? Igen. Akkor nem mindegy mi mit gondolunk?
2013. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
hát egy kis flört mindenkinek kell:)
2013. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
NEM! Önbizalom növelésére ne ilyen módszereket használj. Mit éreznél, ha a barátodat megtalálnád egy ilyen oldalon? Értem az indokaidat, de ez semmiképp sem korrekt vele szemben. Próbáld inkább elfogadni magad.
2013. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Hát, ha a párod nem tudja növelni az önbizalmadat, akkor nem tartom rossz dolognak. Így legalább jól érzed magad a bőrödben. :)
2013. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Egy kis laza flört még nem a világ, simán belefér a kapcsolatba ha megmarad ezen a szinten. Azonban jó lenne szólni neki erről, mert ha mástól tudja meg, hogy fenn vagy társkeresőn, akkor tuti nem az fog először eszébe jutnia, hogy csak egy kis önbizalom-növelésre volt szükséged.
2013. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Jó, csak fordított esetben én tuti, hogy nagy hisztit csapnék és szakítanék. Ha már velem van, ne flörtölgessen mással, flörtöljön velem.


Csak az a helyzet, hogy alig bókol, hiába mondtam, hogy jól esne. Azt mondta, hogy azt meg kötelezőnek érezné és nem jönne szívből. Jó, megértem. De valahonnan kell visszajelzés..

2013. jan. 31. 17:28
 7/28 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy fent vagyok, néha akkor lépek be, amikor ő is látja. Szoktunk röhögni a pasikon, hogy milyen képeket tesznek fel :D

Csak azt nem tudja, hogy beszélgetni is szoktam.


Abba kéne hagynom, mert én sem akarom, hogy mással flörtöljön.. Se neten, se személyesen. Csak enélkül meg teljesen magamba zuhanok

2013. jan. 31. 17:29
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha őt ez nem zavarja, akkor ok.
2013. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ha tarskereson tudsz flortolni mas pasikkal, akkor valoszinu nem szereted a parodat. Hazudsz neki, es a hazugsag semmilyen emberi kapcsolatba nem fer bele. Ha valamit teszel egy kapcsolatba, elobb gondolkodj el rajta, hogy mi lenne, ha o tenne. Mindig azt szoktam mondani: Banj ugy az emberekkel, ahogy elvarod, hogy ok banjanak veled.
2013. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!