Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időnként a sírás belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időnként a sírás belefér a párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szoktatok-e egymás előtt sírni? 1,5 éve vagyok a barátommal, ebben a 1,5 évben háromszor sírtam előtte, háromból két alkalommal úgy istenigazából.


Valahogyan anyukája tudomást szerzett róla, és szerinte jobban kellene uralkodnom magamon, mert nem szabad "gyengének lenni".

Hozzáteszem, ez mind olyan alkalom volt, amikor kettesben voltunk a barátommal, és mindhárom alkalommal közeli hozzátartozóm súlyos betegségéről és kórházba kerüléséről szereztem tudomást. Nem is akartam visszafolytani a sírást mert tudtam, hogy csak rosszabb lenne.


Te szoktál sírni a párod előtt, vagy ő előtted?


2013. nov. 6. 12:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nőként nem gáz szerintem. kinek sírnád ki magad, ha nem a párodnak. msáfél év alatt 3 sírástól még nem vagy sírógép.
2013. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukája hülye, már bocs.

Mégis ki a retek előtt mutasd ki igazán az érzéseid, ha pont nem a párod előtt?! Ne hallgass arra a nőre, komolyan. A párod azért van, hogy téged támogasson és fordított esetben ezt viszonozd. Az érzéseinket nem kell szégyellni, akár férfi vagy, akár nő.


22/F

2013. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Anyukája biztos valami érzéketlen fa3,14csa, már bocsánat.

Egy rendes kapcsolat őszinteségről szól, meg hogy nem játsszuk meg magunkat a másik előtt. Ha már az érzelmeidet sem lehet kimutatni, az az én fogalmaim szerint nem kapcsolat.

2013. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel 2 évig jártunk, ő egyszer sírt előttem, amikor két közeli hozzátartozója halt meg, én meg 3x, mind azért, mert megcsalt és a kapcsolat már az utolsókat rúgta.

Ha ez vki szerint gyengeség, az szopjon lovat. Kb ez a véleményem.

2013. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de úgy érzem, azoktól a hírektől, amiket akkor kaptam, férfiként is sírtam volna.
2013. nov. 6. 12:19
 6/23 anonim ***** válasza:
4-es jól mondja
2013. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Belefér mindkét fél részéről és a sírás nem gyengeség...
2013. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A sírás az emberi szomorúság fizikai megnyílvánulása. tök mind1 hogy férfi vagy nő vagy
2013. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Itt még csak nem is arról van szó, hogy nő vagy, hanem arról, hogy EMBER. Egy érző ember. Egy kapcsolat meg pont attól kapcsolat, hogy teljesen megnyílhattok egymás előtt.

Ha már kérdezed, igen, volt rá példa. Szerinted szégyenkeztem miatta egy percig is? Dehogyis!

F

2013. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%
Férfiként mondom, sohasem szabad nő előtt sírni semmi esetre sem, mert ezzel a férfiúi tekintélyed veszik a szemében és ráfázol. Sajnos ezt kell mondjam a tapasztalataim alapján, többször is ráfáztam, mert kimutattam az érzéseimet. Amióta egy érzéketlen tuskó vagyok, azóta szaporodtak meg a nők is körülöttem. Köszi csajok.. ha nektek ez kell..
2013. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!