Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Közületek van itt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közületek van itt olyan, akinek a baráti körében már mindenkinek van párja, csak nektek nincsen? Ti hogy élitek meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
A barátnőim közül mostanra már mindnek lett pasija, mindenkinél dúl a szerelem, csak én vagyok ennyire balszerencsés, hogy sosem jön össze semmi. Mindenki a párjával van nagyrészt, így én kb egyedül maradtam és nagyon rossz most. Hogyan vészeljem át ezt az időszakot, míg nem találok valakit? :/ 21/L

2014. szept. 5. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:

A legtöbbnek van párja

Most nekem nincs egy picit kellemetlen de ez van :/


18f

2014. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nemadnámmeg:S ***** válasza:

Vond el a figyelmed! :)

Sport, egyéb hobbik

2014. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress új társaságot! Más megoldás nincs. Vagy pasizz. Elég rossz érzés.
2014. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen sajnos.

régen sokat összejártunk.

A miénk már a 28-32 éves korosztály.

Mindegyiknek gyereke van már így rá sem érnek már arra a fajta szórakozásra ahová 1-edül egy teljes éjszakára eljöhetnének.

Aztán néha ezzel csesztetnek hogy nincs éppen senkim.

Hátt basszus én kimaradtam a körből anno mikor nekik összejött.


Ez van, majd talán lesz egyszer másként.

29/f

2014. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen én ugyanígy vagyok most. Nyárom szakítottam a barátommal, az összes barátnőmnek meg van párja... átérzem a helyzeted. Nagyon rossz így. :/
2014. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*nyáron
2014. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem érint rosszul,ez nem egy verseny.
2014. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szarul, mert mindenki ezzel cseszeget, mintha én lennék a fekete bárány.
2014. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szerencsésnek mondhatom magam ezek szerint, mert nincs kimondott baráti köröm, max. pár haver, annyira nem szeretek megbízni senkiben sem, mondjuk csajozási téren nekem se jött össze soha semmi, néha sz.r érzés, de ez van. Kedves kérdező, azt tanácsolom, hogy ne azért keress magadnak valakit, mert másoknak van, illetve próbáld meg a barátnőidet rávenni, hogy néha üljetek össze beszélgetni, csak nők.
2014. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem sincsen, ráadásul most több lagzin is voltam a nyáron - persze pár nélkül -_- elég sz@r de feltalálom magam legtöbbször :) közben irigykedem a többiekre...de egyszer majdcsak nekem is összejön :) 24/L
2014. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!