Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek vele össze úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek vele össze úgy, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

Az van, hogy egy csajnak tetszek és elhívott a sportpályára ahol a barátnője is ott volt és neki is tetszek. De nekem csak az Adél (b.nő) tetszik és elmentem vele sétálni utánna, és tök jó volt vele kettesben sétálni egy tónál. Rájöttem, hogy az Adéllal összejöhetnék. Ő is tetszik nekem én is neki. Miért ne? Csak ott akadtam el, hogy ha összejönnék az Adéllal akkor a másik lány lehet hogy megsértődne és tönkre menne a barátságuk, ami nagyon nem lenne jó azért sem, mert egy csapatban fociznak.

De nagyon megszeretném vele próbálni, mert nagyon sok mindenben hasonlíttunk. Pénteken megyünk majd koncertre is, és majd ott szeretném felszedni. Csak attól félek, hogy a másik lány meg fog sértődni, mert Ő ismert előbb és az Adél is tudta hogy tetszek neki.

Szóval nagyon tanácstalan vagyok.

Értelmes válaszokat előre is köszönöm.


2014. aug. 27. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt már egyszer kérdezted...
2014. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BulmaSwan ***** válasza:
Ilyen helyzetben szerintem sehogy se tudsz egyikkel se úgy összejönni, hogy a másik ne sértődne be. Vagy nem jössz össze egyikkel sem és a barátság megmarad, vagy összejössz az Adéllal és akkor valószínű, hogy a barátság szétmegy, ha tényleg tetszel mindkét lánynak.
2014. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azzal jöjj össze, akibe szerelmes vagy. Ha egyikbe sem, csak külsőleg tetszenek, akkor nincs értelme tinglitangli együttjárásnak.
2014. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!