Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő is többet akar vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő is többet akar vajon?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút,legtöbbet facebookon beszélünk. Eleinte csak aranyosnak tartottam,de egyre jobban tetszik. Tegnap úgy tűnt,mintha ő is eléggé közeledne felém,de előtte írta nekem,hogy ő még nem áll készen a szerelemre. Erre persze felkaptam a vizet,mivel ő írt/ír nekem olyanokat,hogy "szeretlek". Szóval,tegnap nagyon jól elvoltunk. Csak az a probléma,hogy ő most 7.-es, én meg 9.-es. De teljesen más a felfogása,mint a saját korosztályának-

2014. szept. 7. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Fb-n semmit ne remélj, azok csak betűk. Élőben az már más.:D
2014. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
élőbe kell dúljon a láv, nem fészenn :D ha fészen mondja, az néha nem is igazi, élőbe kell mondja és akkor lehet tényleg elhinni..
2014. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!