Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem arra, hogy többet akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már régóta ismerjük egymást, de már olyan 5 éve futottunk össze utoljára. 3 hónapja rámírt, elkezdtünk beszélgetni, kiderült, hogy már régóta tetszünk egymásnak. Találkoztunk is párszor, minden tökéletesen alakult, ahogy a nagykönyvben meg van írva:) a legutóbbi találkozásunkkor már megfogta a kezem és úgy sétáltunk, lehet, hogy ez nem olyan nagy dolog, de nekem sokat jelentett:) Azóta kiderült, hogy állítólag van barátnője, és nem szeretné megcsalni..Mondta ezt azok után, ami köztünk történt hónapokon keresztül..állítólag bizonytalan kettőnkkel kapcsolatban. Nem tudom, hogy ez, hogy barátnője van, mennyire igaz, sehol sem láttam erre utaló jeleket..Mit tegyek ebben az esetben?Hagyjam, amíg ő jelentkezik?

2014. aug. 21. 10:55
 1/3 anonim válasza:
77%
Ha kitalálta hogy van barátnője az rosszabb mintha lenne mert akkor azt akarhatja hogy leszállj róla..Az ilyen fiúk minden lánnyal ugyanúgy viselkednek. Ha veled lenne akkor nagy valószínűséggel ugyanúgy más lányok után járkálna. HADD A FENÉBE!
2014. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel. Találsz sokkal jobbat is, nem kell erőltetni.
2014. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is leves, ha van neki, ha nincs !Valószínűleg " kísérleti" alany lettél volna ebben a kapcsiban vagy pótkerék.Egyik se jó !!!
2014. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!