Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó h meg ismertem egy Szlovák lányt, akivel el keztünk beszélgetni, lassan másfél hete, és ott tartunk h nagyon be jövök neki és nekem is ő, el mondta h töbre vágyik mint barátság, és igazság szerint én is, de viszon több mint 1 hónapja léptem ki egy 10hónapos kapcsolatból, és még nem állok kész egy újra, mert nem vagyok túl rajta, neki is most nem rég volt egy kis csalodása mert egy srác felültette, elénte erről beszéltünk a gondjainkról, adtam neki tanácsot h mit kéne tenni h meg tudja h akar e gyerek valamit, hát be jött a dolog és kiderült h semmit.. decmind ezek közg nagyon jókat beszélgetünk, facen is meg skyon,

meg el mondtam neki h én még nem vagyok túl az elöző kapcsolatomon mondta h meg érti, és h vár, persze a,t is mondtam neki ha talál valakit akinek nincs ilyen baja, nyugottan lépjen,

nem akarom h az legyen h együtt leszünk és utközbe jövök rá h nem vagyok túl a dolgon, meg azt se h esetleg ő sincs túl azon a srácon, nem akarnám sose meg bántani mert meg kedveltem, mondtam neki h nem akarom hitegetni, nem szeretném össze tőrni a szívét..

de viszont szeretnék vele egyűtt enni, ez gondolom lehetséges igaz? meg az is jó h el mondtam neki h mit érzek? köszi a válaszokat..



2014. szept. 8. 08:26
 1/4 A kérdező kommentje:
még annyit h az elmúlt pár napban ő jár a fejembe, de mindig vissza tér az exem,
2014. szept. 8. 08:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Találkozni mindentől függetlenül még lehet szerintem :)
2014. szept. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen azt tervezzük,sajnos sokszor nem fogunk tudni, mert a szülei nagyin szigorúak, és ez is csak egy napos tali lenne, :) de kezdetnek szerintem jó
2014. szept. 8. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenképp talizz vele és sztem ha szép lassan haladtok mindennel még jó lesz és lehet sokkal könnyebb lesz majd kiverni az exet a fejedből :) úgy a legegyszerűbb túllépni, ha talizol másokkal.. nekem télleg ez segített... sokszor nem is lett belőle semmi, de sikerült végleg elfelejtenem az exet pedig nem hittem h sikerül :D szóval hajrá ;)
2014. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!