Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Törvényszerű, hogy ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű, hogy ebből szerelem lesz? Vagy már az is?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel már vagy 3-4 éve vagyunk nagyon jó viszonyban. Tényleg mindent tudunk egymásról és szinte függünk egymás társaságától. Nincs olyan nap, hogy ne beszélnénk. Tulajdonképpen csak szex és romantikázás nincs köztünk, de egyébként teljesen úgy nézünk ki, mint egy turbékoló pár.

Nem tudom, érez-e ő irántam valamit. Pár éve még bennem sem merült fel a dolog. Most viszont egyre többet filózom ezen. Annyira nem vonzódom hozzá fizikálisan, de még azt is el tudnám képzelni, hogy idővel meglenne a vonzalom is.

Ő viszont nagyon nehezen mutatja ki az érzelmeit, így nem kizárt, hogy többet szeretne, csak jól titkolja.

Tapasztalatok érdekelnének a fiú-lány barátsággal kapcsolatban. Kinek hogy alakult? Összeborultatok a végén?

Előre is köszönöm a válaszokat!

21/L



2014. aug. 31. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

4 év után elmondtam a legjobb srác haveromnak, hogy beleszerettem, mivel ő is olyan jeleket adott, hogy többet akar. Azt mondta, nem akarja összetörni a szívem, de én csak tényleg a legjobb lánybarátja vagyok, és van is neki aki tetszik. Utána már nem olyan volt a barátságunk, mint azelőtt, és a kapcsolat is megszakadt.

Jelenleg is hasonló helyzetben vagyok, bár szerintem ennek is ugyanez lesz a végkimenetele.

2014. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úgy érződik a soraidból, hogy neked Ő valamiféle biztos tartalék, mert épp nincs nagyon más és jobb. Én nem tenném...
2014. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második, nem így van. Én szeretem őt, mint embert. A fizikai vonzalom meg nálam mindig másodlagos volt, nem tudom miért.

És megmondom őszintén, volt is valaki, akivel kialakulhatott volna több, de miatta nem mentem bele. És tőle is kapok bizonyos jeleket, csak annyira kuszák és nem egyértelműek, hogy nem tudom hova tenni őket...

2014. aug. 31. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ez az állapot fenntartható működőképes ne piszkálj bele. Ha túl sokat bökdösöd előbb utóbb a fejedre borul a szaros bili.

Én eddig két sráccal jártam így. Bár ott ők borították azt a bizonyos bilit. Az egyikkel teljesen megszakadt a kapcsolatom a másikkal meg szinte teljesen tönkre ment.

Amíg valami működik nem kell belepiszkálni mert ha fölkavarod az állóvizet már nem valószínű hogy valaha rendeződik a dolog.

2014. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!