Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megharagudott rám a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudott rám a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttem a telómra pénzt (3000 ft) és megharagudott hogy az övére nem (szóval felesbe 1500+1500ft) és most haragszik hogy nem gondoltam rá és ma vettem neki virágot de kidobta suliba.F/16 és L/17

2014. szept. 8. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne neked alapból feltöltened a telóját?
2014. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor jogos, ha közös költségvetésetek van, vagy ő is rendszeresen tölti a tied, esetleg megígérted.
2014. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért kellett volna az övét is feltöltened?

Ő kidobta a virágot, te meg azt a hisztis r.bancot dobd ki.

2014. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő elvárja ezt.Nem közös hanem mindenki sajátján van.
2014. szept. 8. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de neki egy szava sem lehet... Mégis miért kellene feltöltened saját pénzeden az ő kártyáját. Ez egy nagyon unszimpatikus húzás volt tőle. Ne foglalkozz vele, semmi rosszat nem tettél.
2014. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úristen, ez hülye, dobd ki.
2014. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi ez most komoly? Nekem eszembe se jutna h a barátom töltse fel ba kártyám az aztán meg végképp nem h kidobjak bármit is amit tőle kapok
2014. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!