Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akartam 2 éve lejárt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akartam 2 éve lejárt óvszerben szexelni, ezért a barátom megharagudott rám?!

Figyelt kérdés
Jött hozzánk, de elfelejtett venni újat, és volt nála egy 2 éve lejárt.. és az elején tisztáztuk, hogy akkor ma csak petting lesz, de közben nagyon megkívánt, és mondta, hogy hozza a lejárt óvszert.. és mikor közöltem, hogy állítsa le magát én nem kockáztatok, akkor mondta, hogy akkor abbahagyjuk a pettinget vagy szexelünk benne.....persze nem mentem bele. Most őszintén: ennyit várjon az ember egy 3 éves párkapcsolattól? Ennyi felelősséget, értelmet. stb.? Ja és elmúlt 27.

2014. febr. 9. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Sok a gyökér, de hát az ilyenek kellenek a nőknek...
2014. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rékcsi ***** válasza:
38%

A férfiak már csak ilyenek. Nem dughatta be a férfiasságát a kéjbarlangodba ezért bevágta a durcát. De azért valjuk be h unalmas lenne az életünk nélkülük és az övék is nélkülünk :D

ui.: az életkor nem szab határt a hü*yeségben :D

16/L

2014. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát erre sok mindent lehet mondani, mindenki más, azért szex nélkül is ki lehet elégíteni a másikat még ha a szex jobb is

de legalább te felelősség teljes vagy, 2-ből 1, egész jó :D

2014. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azért, mert nem normális. te kapod be a legyet, nem ő...
2014. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,hogy nem akartad olyan gumival ,ez nálam is igy volt , szóba sem jöhet . Amikor nem lesz szex az a pasiknak nagy tragédia tud lenni , amit én nem értek ,de igy van . Kiborulnak ,megharagszanak . Néha amelyik értelmessebben gondolkodik ,megéeti egyes szituációkban ,de leginkább óriási tragédiaként élik meg .
2014. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A pasid egy idióta, ebből a sztoriból én kb ennyit szűrtem most le...
2014. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogtalanul haragudott meg rád. Te felelősségteljes voltál. És jól tetted, hogy nem mentél bele. Elvégre nyilván nem akartok még gyereket és elvégre mégis csak a te testedről van szó, akár az esemény utáni tablettát nézzük, akár a terhességet, akár rosszabb esetben az abortuszt.

Elég baj, hogy neki az élvezete fontosabb, mint a felelősségtudata.

2014. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szemetes zsák nem volt otthon? ráhúzhatta volna, vagy csak sima zacsit.. vagy mikulás zacskó? porszivó "zsák"?
2014. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. Önző lehet nagyon.
2014. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk néha te is vehetnél.

Nem kell megvárni míg elfogy, hanem venni tartalékot is.

2015. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!