Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Nem bírok kapcsolatot kialakítani.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Sok barátom van, de többnyire osztálytársak, ez azért lehet, mert nem nagyon vagyok jó ismerkedésben. A saját, megszokott társaságommal szeretek lenni, új embereket megismerni sokkal inkább teher, mint öröm. Ez is befolyásolhatja, hogy nincs barátom, és normális párkapcsolatom sosem volt. Két srác is szerelmes volt belém, én pedig próbáltam viszonozni, de egyszerűen nem ment, képtelen voltam szeretni őket. Ez két nagyon kellemetlen párkapcsolatot, és kínos szakítást eredményezett. Én mindig olyanokba szeretek bele, akik teljesen elérhetetlenek. Sajnos nagyon magányos vagyok, úgy érzem, sosem tudok normális párkapcsolatot kialakítani, mert mindenkit eltaszítok, pontosan úgy, ahogy engem eltaszítanak a ,,szerelmeim''.


Főként olyanok véleménye érdekel, akik hasonló helyzetben vannak vagy voltak, és tudnak valami tanácsot adni:

-hogy ismerkedhetnék, anélkül, hogy feszélyezném magam

-hogy lássam a pozitívot azokban, akiknek esetleg tetszem.


Köszi!!4



2014. szept. 9. 02:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, mindenkinek ment a zöld kéz!


Szenter, nagyon megnyugtatott a válaszod, úgyhogy neked még egyszer egy hatalmas KÖSZI!

2014. szept. 12. 01:14
 12/12 anonim ***** válasza:
A Sors úgyis mindent eldönt. Sors akart lenni.
2014. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!